TopStar

6. prosince 2018 08:00

Tereza Šulcová

Ivana Jirešová (41) se nechává zkrášlit kyselinou hyaluronovou

Herečka Ivana Jirešová (41) si ke svému mladistvému vzhledu dopomáhá kyselinou hyaluronovou. Jedná se o injekční aplikaci, díky které se vyplní vrásky a obličej působí mladistvěji a neztrácí mimiku. Nejedná se tedy o tak invazivní metodu, jako je botox. Tato aplikace není trvalá, a musí se většinou jednou za půl roku opakovat, o tom ví své i Ivana, která již 4 roky tuto proceduru podstupuje.

Herečka se před dvěma lety rozvedla s muzikantem Viktorem Dykem (49) a nedávno se ukázala na veřejnosti s novým partnerem, rozvedeným podnikatelem Milanem Štěrbou, který je o šest let mladší. Spekulovalo se, že právě on je tím důvodem, proč herečka tento zákrok podstupuje, ona sama tento fakt deníku Blesk.cz vyvrátila.

„Chodím každý půlrok a tahle látka mi přijde velmi šetrná. Osvěží mi obličej, ale nezmění výraz a zůstává mimika. Jsem spokojená s panem doktorem Pilkou, který mi ještě před zákrokem trochu znecitlivěl obličej, abych vůbec necítila vpichy," pochlubila se Blesk.cz Jirešová.

Mezi další slavné české celebrity, které si nechávají vyplnit vrásky, patří i herečka Vilhelmová, modelka Faltýnová nebo zpěvačka Pártlová. Kyselina hyaluronová má ale mnohé využití. Nevyužívá se jen na vyhlazování vrásek, ale například také na výplně rtů. O tom ví své modelka Agáta Hanychová, která využívá této metody právě na své plné rty.

Sdílejte článek

Přečtěte si také