TopStar

20. února 2014 18:00

Dagmar Dandová

Ivana Trump slaví narozeniny: Podívejte, jak se ze sexbomby stal zombík

Jedna z nejslavnějších Češek, bývalá česká lyžařská reprezentantka, podnikatelka a milionářka Ivana Trump, dnes slaví 65. narozeniny. Mrkněte se, jak se z krásné modelky postupně stal botoxový přízrak bez mimiky.

Holt milionářka je živým důkazem toho, že každý nedokáže stárnout s grácií. Ale mladé milence má "babička" pořád, takže něco na té Ivance asi je? Že by mega konto?

A to Ivana, rozená Zelníčková, začínala od nuly. Živila se jako modelka a v roce 1972 se jako náhradnice dostala do československého olympijského týmu. Konečně mohla vycestovat z komunistického Československa.

Ihned toho využila a sbalila rakouského lyžaře Alfreda Winklemeiera, který si ji vzal. S ním vydržela dva roky a pak potkala svou životní lásku: amerického podnikatele Donalda Trumpa.

To byl solidní úlovek. Po patnácti letech manželství dostala jako odškodné několik milionů dolarů a vrhla se na podnikání. A dařilo se jí. V roce 1990 byla dokonce v USA vyhlášena hoteliérkou roku.

Po rozvodu s Trumpem rozhodně nezůstala dlouho sama. Třetím manželem byl italský italský podnikatel Riccardo Mazzucchelli, s kterým Ivana vydržela dva roky.

Nakonec ale došla k závěru, že nejlepší bude vrhnout se na zajíčky. Vdala se za Rossana Rubicondiho, který je o 23 let mladší. S ním se také brzy rozvedla, ale údajně jsou stále "dobrými" přáteli.

Ivana Trump je už šestinásobnou babičkou. S Donaldem Trumpem má tři děti, Donalda Johna Juniora, Ivanku Marii a Erica Fredricka.

Na svůj věk rozhodně díky práci plastických chirurgů nevypadá, ale už rozhodně není to, co to bývalo....

No podívejte se, jak šel čas s Ivanou Trump.

-d-

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také