TopStar

22. srpna 2013 13:00

Dagmar Dandová

Iveta, Macura, Rychtář i hrabě na vyšetření

Vyšetřit u psychologa nebo u psychiatra! To doporučuje Domenico Martucci na svém facebooku všem svým „přátelům“ z kauzy Alkohovela. Právě na sociální síti požádal své fanoušky, aby mu pomohli vyhledat jakéhokoli odborníka, který bude ochotný provést všem patřičná vyšetření.

A my v redakci ještě doporučujeme zúčastněným vyhledat ještě někoho z oboru parapsychologie. To je totiž snad jediná vědecká disciplína, která by mohla přesně diagnostikovat, co se děje kolem zpěvačky Ivety Bartošové. Tato věda se totiž opírá o neprobádané zákonitosti a úkazy. Do tohoto oboru spadají i jevy, u nichž jde o přesahování duševního života přes jeho normální hranice.

Princezna Iveta v zajetí monster, Foto: archiv a Petr Němeče

Hrabě Domenico Martucci, který začal Josefa Rychtáře, přítele Ivety Bartošové, nazývat pan Červ, ho dokonce veřejně obvinil, že si nestihl dojít na záchod.

„Pan Červ si nadělal do kalhot z návštěvy u mé maminky,“ napsal na svém facebooku Martucci a slíbil, že pokud se nějaký dobrovolný odborník přihlásí, okamžitě si koupí letenku a vrací se do Čech, aby se také nechal vyšetřit.

„Samotného by mne zajímalo, kdo zde má mentální problémy a kdo ne,“ uvedl Martucci.

A nás by to teda zajímalo také.....

-dad-

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také