TopStar

26. června 2019 17:00

Tereza Šulcová

Jágr reagoval na posměšky od nového partnera Veroniky Kopřivové:

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová se před nějakým časem rozešli. Z osobních důvodů rozchod tajili téměř rok. Nyní hokejovou hvězdu vytočilo jednání nového partnera Veroniky Kopřivové. Co se stalo?

Nový přítel Veroniky Kopřivové model Miroslav Dubovický si udělal menší legraci z Jaromíra Jágra, a to se mu rozhodně nevyplatilo. Na sociální síť zveřejnil fotografii se svým bratrem Martinem, jak pózují u luxusního auta. O nic by nešlo, kdyby model schválně nezakroužkoval SPZ, která měla na konci 68. Fotografii krátce po zveřejnění smazal.

„Když miluješ, není co řešit,“ napsal ironicky partner Kopřivové. K fotografii přidal hromadu nevhodných smajlíků. To už Jágr nevydržel a na svůj Instagram zveřejnil své prohlášení.

„Svaly a mozek ti můžou pomoci získat slávu a peníze, ale upřímný respekt od lidí – ten získáš jedině pokorou, laskavostí a slušností. Jaromír Jágr,“ zněl vzkaz na sociální síti.

Hokejista zatím žádnou novou známost podle všeho nemá a je možné, že po všech nynějších zkušenostech ani dlouho mít nebude. Ale kdo ví, třeba nás překvapí...

Sdílejte článek

Přečtěte si také