Showbyznys

21. června 2019 14:09

redakce Prima Lajk

Sexy Kopřivová promluvila o rozchodu s Jágrem. Kopačky mu dala ona! Proč už s ním nemohla žít?

Známá modelka se konečně vyjádřila k ostře sledovanému rozchodu s Jaromírem Jágrem. Řekla konečně detaily?

Je to už týden, co Českem otřásl rozchod Jaromíra Jágra s půvabnou Veronikou Kopřivovou, který po řadě spekulací následně oba potvrdili. Jágr i Kopřivová se pak vlastně shodli v tom, že o důvodech rozchodu nechtějí na veřejnosti mluvit a rozešli se v přátelském duchu. Nyní ovšem Kopřivová sdělila serveru Extra.cz přeci jen trochu víc informací.

„Jak už jsem uvedla na svém Instagramu, s Jaromírem spolu už nějakou dobu nežijeme. Vztah jsem ukončila z důvodů, které jsou pouze mezi námi. Dříve jsme to nezveřejňovali také z našich soukromých důvodů. Jsme v kontaktu a vycházíme spolu dobře i přesto, že už si každý žije to svoje,“ napsala Kopřivová Extra.cz. Tím kráska víceméně potvrdila, že právě ona udělala za již nefungujícím vztahem tlustou čáru.

Zároveň je ovšem evidentní, že ani jeden z nich nehodlá na toho druhého házet špínu. Naopak, Jágr svou bývalou přítelkyni proti mnoha ošklivým nařčením fanoušků brání. K údajnému vztahu s fešákem Miroslavem Dubovickým se ale Kopřivová stále nechce přímo vyjádřit. „Vídáme se spolu a tečka. Více své soukromí komentovat nechci,“ řekla Kopřivová.


Přečtěte si také