Showbyznys

14. června 2019 10:56

redakce Prima Lajk

ROZCHOD ROKU!? Jaromír Jágr prý už nechodí se sexy Kopřivovou. Překvapuje to ale někoho?

Nejsledovanější hokejový pár je podle médií už minulostí. Jak dlouho jsou už od sebe?

Už několik měsíců kolují po internetu a českých médiích spekulace, zda hokejová legenda Jaromír Jágr ještě stále žije se svou partnerkou Veronikou Kopřivovou. Zatímco Jarda hrál a dřel v Kladně, Veronika trávila většinu času na Floridě a dalších slunných destinacích. A nyní je možná konečně jasno. Podle informací webu Extra.cz je totiž pár už delší dobu od sebe a Kopřivová si měla už dokonce najít jiného!

„Jaromír a Veronika spolu už rok nebydlí a nechodí spolu. Nechtěli ale, aby kolem jejich rozchodu byl takový rozruch, jako když se dali dohromady,“ řekl jeden z nejmenovaných zdrojů pro Extra. Občas se spolu ukázali ve společnosti, ale jen kvůli tomu, aby média neprobírala konec jejich vztahu. Rozchod měl být ale podle všeho přátelský.

„Vy přece víte, že své soukromí již dlouho nekomentuji. Pokud budu chtít něco sdělit, tak to udělám prostřednictvím svého instagramu," řekla Kopřivová pro Extra, čímž informaci nepotvrdila, ale ani nevyvrátila. A vzhledem k tomu, že v poslední době se na fotkách z Instagramu po jejím boku objevuje nový muž, nám možná už cosi naznačuje.

Rozchod ostře sledovaného páru už ovšem po všech spekulacích a odtažitém chování páru na veřejnosti bohužel asi nikoho moc nepřekvapí. Snad se Jágra v dalším vztahu, pokud se oficiálně potvrdí tento rozchod, konečně usměje pořádně štěstí.


Přečtěte si také