TopStar

10. února 2014 10:40

Dagmar Dandová

Jak asi vypadal vztah Matěje Homoly s Darou? To ukázal v novém klipu!

Zpěvák Matěj Homola žil nějakou dobu se zpěvačkou Darou Rolins a mají spolu dceru Lauru. Každý ale vyznával jiné životní hodnoty a vztah se brzy rozpadnul. A nyní to vypadá, že si muzikant v novém klipu zavzpomínal, jaké to bylo žít se známou zpěvačkou.

Ona nyní randí se slovenským rapperem Rytmusem a on je většinu času zavřený ve studiu, kde připravuje nové hity se svou kapelou Wohnout. Chvilku to vypadalo, že po sporech o opatrování Laury je mezi nimi klid.

No uvidíme, jak se situace bude vyvíjet potom, co Homola vyrukoval s Barbie songem, který vypadá, že je adresovaný přímo jeho ex.

Nebo je podoba hlavní aktérky klipu s Darou čistě náhodná?

Vzhledem k tomu, že v Prima Stylu na náhody nevěříme, myslíme si, že Homola posílá tímto songem své ex "zašifrovaný" vzkaz. Schválně jestli se pak v Rytmusově dalším klipu neobjeví taky nějaký týpek, který bude čistě náhodnou podobný Homolovi.

Nutno říci, že u výroby Barbie songu vládla hodně dobrá nálada, protože je prostě taková hořko-veselá ze života. Věříme, že i na vaší tváři vykouzlí úsměv,“ komentují song Wohnouti.

Ano, věříme, že se Homolova ex bude smát, až se bude za břicho popadat...

Nicméně Wohnouti nejsou jediní, kdo přiznal svou náklonnost k Barbínám, před nimi jim vzdal hold i Xindl X:

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také