TopStar

25. září 2015 15:16

Michal Chalupa

Jak dlouho si ještě bude zadlužená Spelling hrát na bohatou celebritu? Tori, prober se a začni makat!

O finanční situaci Tori Spelling, jejího sexuálně neukojitelného manžela a čtyř dětí, z nichž skoro každé mělo být tím posledním, se už psalo hodně. Teď to ale vypadá, že už jsou vážně docela v… hájíčku zeleným.

Vyšlo totiž najevo, že rodina dluží, kde se dá. Neplatí účty za soukromé školy Liama a Stelly. Dluží za úložné prostory, kde mají uskladněné všechny cennosti Tori a vzhledem k tomu, že jich není málo, jedná se o dost velký dluh. Jeho nezaplacení by znamenalo, že obsah budov bude vydražen a peníze se použijí na jeho pokrytí.

Ale Tori a jejího manžela to stále nepřesvědčilo, že by měli začít makat. Nikde v televizi je totiž nechtějí (což je straaaašně divné) a Tori se přesto směje, když jí někdo řekne, že by měla hledat práci mimo showbyznys. Nám spíš přijde úsměvné, že místo toho žebrá o peníze mezi slavnými přáteli.

Zdroj z okolí páru všakprozradil, že to příležitostné herečce a „hvězdě“ reality show vůbec divné nepřijde, dokonce se prý cítí hrdě: „Tori řekla, že je dost hrdá na to, aby nikdy nepožádala o peníze svou matku Candy. Všechny jejich problémy se točí kolem peněz a to od doby, kdy zemřel její otec Aaron a zanechal jí pouze jeden milion dolarů.“ Chudinka malá, to faaakt naštve.

Sdílejte článek
Štítky peníze Tori Spelling finance bohatý

Přečtěte si také