TopStar

25. února 2019 15:20

Tereza Šulcová

Jak je na tom Jiří Pomeje a jeho boj s rakovinou? Přestává vidět!

Všichni drží palce Jiřímu Pomeje s bojem proti zákeřné rakovině. Tentokrát mu napadla kosti. Podle nejnovějších informací se mu zhoršuje zrak na dálku. Do svého nemocničního pokoje si přeje vetší televizi, aby mohl sledovat své oblíbené seriály.

Jiří Pomeje je už nějaký pátek v soukromé Nemocnici Na Pleši, která se nachází v klidném prostředí brdských lesů, kde se léčilo již mnoho známých osobností. Podle deníku Blesk se mu začal zhoršovat zrak. Jiří si již nějakou dobu stěžuje na zhoršení zraku na dálku, ovšem tentokrát je problém vážnější. Nevidí na televizi, kterou má ve svém nadstandardním pokoji, a tak chce větší.

Pavel Pásek, producent komediálního seriálu Kameňák, který zaplatil Jiřímu pobyt v soukromé nemocnici celou situaci okomentoval. „Řekl jsem mu, že mu raději pořídím brýle na dálku, než abych tahal do nemocnice nějakou bednu,“ usmál se Pásek.

Pomeje měl v seriálu Kameňák hrát, ovšem jeho zdravotní stav mu to nedovolil. Jelikož se nedostavil na první natáčecí den, Pásek mu roli hned vzal. „Přece bych si já socka nenechal utéct 50 tisíc za 5 natáčecích dnů, nejsem idiot. Bylo mi už ale vážně hrozně zle,“ vysvětlil nyní Páskovi. Ten situaci okomentoval slovy, že netušil, že bude Jiří opět bojovat s rakovinou. „Ani ve snu by mě nenapadlo, že se v té době Jirkovi už hroutí svět,“ vysvětluje Pásek.

Sdílejte článek

Přečtěte si také