TopStar

23. září 2015 13:24

Michal Chalupa

Jak by to řešil Bart nebo Bender? Táta Simpsonů Matt Groening je v drsné válce se sousedy. Došlo i na masakr motorovkou!

Mít za souseda hlupáka, který škodí širokému okolí, to je noční můra každého normálního člověka. A také spolutvůrce kultovního seriálu Simpsonovi Matt Groening (61) je kromě milionového dolarového konta stejný jako většina z nás. Proto ho také rozlítila válka, kterou se sousedy musí vést!

Soused Matta Groeninga se rozhodl zvelebit pomezí krásné čtvrti v Santa Monice tím, že nahradí překrásné chráněné a více než sto let staré borovice zbrusu novým parkovištěm. Bohulibý záměr, což? Proti takovému masakru motorovou pilou se postavilo celé sousedství včetně bývalého starosty a jeho ženy. Atmosféra je napjatá a rozezlení obyvatelé, obrazně řečeno, ve zbrani. Je tu ale ještě jeden malý problém.

Stromy stojí přesně na hranici L.A. a Santa Monica a kořeny se táhnou na stranu prvního jmenovaného města. Matt se svými sousedy protestoval na radnici L.A., ale motorové pily už začaly svou nemilosrdnou práci. Jeden z obyvatel se dokonce k borovici řetězy připoutal. Nakonec Matt Groening a jeho přátelé uspěli u vedení města Los Angeles, které dočasně celou akci zastavilo. A to do chvíle, než se nezvratně prokáže, komu stromy vlastně patří. Co by asi v takové situaci udělal Bart?

Videoreportáž o kauze můžete vidět ZDE.

Sdílejte článek
Štítky válka Simpsonovi masakr

Přečtěte si také