TopStar

7. května 2019 15:09

Jak šel čas s láskou prince Harryho a Meghan?

Vévodkyně ze Sussexu Meghan (37) se s mužem, princem Harrym, dočkala prvního miminka. Narodil se chlapeček, oznámil Buckinghamský palác 6. května pár minut před tři čtvrtě na čtyři. Teď si pojďme připomenout, jak šel čas s jejich láskou.

Událo se to, na co miliony fanoušků britské královské rodiny více jak půlrok horlivě čekali: princ Harry a Meghan Markle jsou konečně rodiči! Vévodkyně ze Sussexu toužila porodit doma, nebylo jí ovšem přáno. Musela se nechat převézt do luxusní soukromé nemocnice Portland v Londýně. Tam se dvojici narodil 6. května v ranních hodinách první potomek.

Ačkoli si na jméno novorozeného chlapce ještě počkáme, princ Harry ve svém vyjádření naznačil, že fotografie děťátka budou zveřejněny již 8. května. ‚‚Budeme potom schopni se s vámi sejít, během dvou dnů, jak bylo plánováno, a sdílet to s vámi jako s rodinou. Aby každý mohl vidět miminko.‘‘

Jak šel čas s láskou Meghan a Harryho?

Červenec 2016

Právě v této době se princ Harry a Meghan Markle seznámili skrze jejich společného přítele. Podle informací šlo o designerku Mishu Nonoo, Meghaninu kamarádku a bývalou ženu Harryho nejlepšího přítele ze školních lavic. Podle některých to ale prý byla princova kamarádka z dětství Violet von Westenholz.

31. října 2016

Britský tisk zveřejňuje, že Harry s tehdy celým jménem Megan Markle tajně randí a princ prý už dávno nebyl tak šťastný. Meghan v ten samý den zveřejňuje fotografii dvou zamilovaných a usmívajících se banánů, což veřejnost pojímá jako potvrzení, že nejde jen o mediální výmysl.

1. listopadu 2016

Novináři zjišťují nové informace, které potvrzují vážnost jejich vztahu. Anonymní zdroj zmiňuje pro časopis People, že Meghan se již seznámila s Harryho otcem Charlesem.

8. listopadu 2016

Kensingtonský palác vydává oficiální oznámení, že princ Harry se skutečně rozhodl pro vztah s hvězdou seriálu ‚‚Kravaťáci‘‘. Zároveň prosí média, aby přestala spekulovat o Meghanině záměrech. Několik dní předtím se na Markle totiž strhla vlna negativních reakcí a obvinění.

6. prosince 2016

Harry plánuje cestu z Barbadosu do Velké Británie. Místo toho, aby jel hned domů, tak si dělá zajížďku do Toronta, kde probíhá natáčení seriálu ‚‚Kravaťáci‘‘.

9. prosince 2016

Meghan je spatřena na veřejnosti s novým náhrdelníkem, který zdobí písmena ‚‚M‘‘ a ‚‚H‘‘. Ještě o něco dříve si novináři všimli totožných náramků, které měli oba aktéři z dvojice.

15. prosince 2016

Meghan a Harry byli konečně vyfoceni na schůzce. Snímky zveřejnil londýnský novinář na portálu The Sun.

15. ledna 2017

Média zmiňují, že Meghan se seznámila s Kate Middleton a věnovala jí jako narozeninový dárek luxusní kožený diář.

2. února 2017

Harry a jeho oficiální přítelkyně se už nesnaží před novináři skrývat. Na portálu The Sun se objevují fotografie, jak si Harry a Meghan dopřávají oběd v restauraci Soho House.

3. března 2017

Markle doprovodila prince na svatbu jeho přítele Toma Inskipa na Jamajce. Na některých fotkách z události působil Harry poněkud odstrčeně a vylekaně, podle čeho začali fanoušci spekulovat, že zrzavý lamač srdcí už si to se svou láskou k Meghan rozmyslel.

7. dubna 2017

Meghan ruší svůj lifestylový blog The Tig, který spravovala v průběhu tří let. O důvodu oficiálně nepromluvila, ale fanoušci usoudili, že jí to doporučili členové královského dvora.

7. května 2017

Meghan podporuje a drží palce Harrymu na turnaji pola. Po konci hry dvojici nachytají novináři, jak se objímá.

20. května 2017

Meghan Markle doprovází svého milého jako oficiální přítelkyně na svatbu Pippy Middleton. Na samotné ceremonii sice není, ale na poobřadových oslavách už po boku Harryho září.

4. srpna 2017

Zamilovaní letí do Afriky oslavit 36. narozeniny herečky. Podle anonymního zdroje plánoval Harry tuhle cestu už dlouho a snažil se ji udělat co nejromantičtější - s dlouhými procházkami, výhledem na jezera a vyjížďkami lodí.

5. září 2017

Vychází prví rozhovor Meghan o jejím vztahu s princem. Novinář časopisu Vanity Fair, který Markle zpovídal, potvrzuje, že dvojice je skutečně šťastná.

13. září 2017

Podle médií seznamuje Harry svou milou s babičkou Alžbětou II. ‚‚Vše dopadlo nadmíru dobře a jistě šlo o jednu z jejich mnoha dalších schůzek,‘‘ říká pro US Weekly anonymní zdroj.

25. září 2017

První oficiální představení dvojice na veřejnosti. Herečka a princ jsou na sportovní soutěži Invictus Games, kde se drží za ruce a nebojí se skrývat své city. Od tohoto momentu začínají fanoušci spekulovat o možných zásnubách. Jen o několik dní později doprovází Meghan prince i na slavnostní ukončení her.

13. listopadu 2017

Ještě více spekulací o zásnubách se objevilo poté, co portál Deadline oznámil oficiální odchod Meghan ze seriálu ‚‚Kravaťáci‘‘.

21. listopadu 2017

Podle informací časopisu People dokončila Meghan natáčení a odlétá do Velké Británie, aby se přestěhovala k Harrymu.

27. listopadu 2017

A je to oficiální! Svět oblétá zpráva o zasnoubení atraktivního zrzka prince Harryho a snědé krásky Meghan Markle. Oficiální oznámení tvrdí, že princ požádal svou milou o ruku v listopadu. Rovněž se tvrdí, že ke svatbě dojde na jaře.

27. listopadu 2017

Meghan a Harry poskytují svůj první rozhovor pro stanici BBC.

1. prosince 2017

První objevení zasnoubených v roli ženicha a nevěsty. Pár dostává nespočet gratulací a vydává se na několik cest po zemi.

15. prosince 2017

Je znám termín svatby - 19. května 2018!

21. prosince 2017

Probíhá první oficiální focení na počest zásnub.

15. března 2018

Královna Alžběta II. oficiálně souhlasí se sňatkem svého vnuka s rozvedenou americkou herečkou. Oznámila to na zasedání lordů v Buckinghamském paláci.

12. května 2018

Alžběta II. vydává písemný souhlas ohledně souhlasu svatby. Dokument, který obřad potvrzuje, představuje Buckinghamský palác veřejnosti.

19. května 2018

Je to oficiální! Zrzavý krasavec princ Harry (33), kterého miluje nejedna dívka či dáma světa, a herečka Meghan Markle jsou po dvouletém vztahu svoji. K poklidné svatbě došlo v Londýně.

Sdílejte článek
Štítky porod chlapec princ Harry Meghan Markle první dítě

Přečtěte si také