TopStar

17. března 2014 10:00

Dagmar Dandová

Jak správně zapařit? Poradí vám partička Dolanský, Prachař a Ruml

Nonstop pitka, sexy ženský v bikinách a podprsenky na hlavě. Takhle to vypadá, když si vyrazí na víkend do Tater parta mladých ženatých herců, kteří se potřebují vyblbnout. Moderátor Jakub Prachař, herec Jan Dolanský a Matouš Ruml nechali manželky doma a zapařili až se nad Tatrami blýskalo.

Dolanský s Rumlem si na rozdíl od Jakuba Prachaře dokonce v sobotu ráno přivstali, aby se pokusili v šest ráno zdolat místní hory. Ale byl šílený vítr a Dolanského na snowboardu to málem odválo mimo sjezdovku.

„To jezdění na prkně na ranním manžestru nemělo chybu, parádně jsem si to užil, i když pořádně foukalo a byla zima,“ prozradil Dolanský, který přiznal, že jezdí na prkně od 14 let a několik pádů ho neminulo nejen sjezdovce. Jen co vyšel z Grand hotelu, uklouznul a zavrávoral. Ale naštěstí to nikdo nefotil, protože zprvu herce skoro nikdo nepoznal.

Kvůli nové roli si Roman Hamzík ze seriálu Cesty domů nechal narůst vousy, zabalil se do nepromokavého obleku, na krku měl obrovská sluchátka a drsné sluneční brýle. Vypadal, že je mu tak 15, a přitom mu v únoru bylo už 36.

To moderátor Jakub Prachař radši zůstal po náročném pátečním mejdanu v hotelu a celé dopoledne spal. A vzhledem k tomu, že ho čekal další náročný večírek, aspoň byl na rozdíl od Dolanského večer docela čilý. Večer si dokonce přisedl k místnímu muzikantovi a začal bubnovat na plastového koníčka.

Jejich pánská jízda skončila na diskotéce Happy End, kde po nich dokonce někdo hodil podprsenku. Chytil ji Ruml, který s ní pak spontánně točil.

-dd-

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také