TopStar

9. července 2018 13:40

Ilona Blašková

Jaké byly poslední hodiny v Česku hollywoodského herce Roberta Pattinsona?

Naše reportérky Michaela Široká a Lenka Špillarová si daly za cíl, nespustit herce Roberta Pattinsona z očí!

Kde jinde zastihnout „upíra“ ve své přirozené podobě, než se západem slunce. Zatímco během dne se choval jako největší movie star, tak s přibývajícími hodinami si začal pobyt ve Varech užívat. Dopřával si dobrého jídla a bavil se s přáteli až do rána.

Jako mávnutím kouzelného proutku změnil herec Robert Pattinson své chování. Zatímco po příletu působil jako fouňa, jakmile vkročil na červený koberec, celý se rozzářil. Fanoušci nechtěli hvězdu Twilight ságy a Harryho Pottera pustit. Desítky rukou se k němu natahovaly s žádostí o podpis nebo selfíčko. A herec chtěl překvapivě všem vyjít vstříc. Co říká na české fanoušky? „Jsou skvělý!“ odpověděl.

Jenže jakmile přišel Robert do sálu, zřejmě se ho zmocnila tréma a uvolnění bylo rázem tatam. Tréma se stupňovala každým krokem, kterým si šel převzít cenu za umělecký přínos a svého maxima dosáhla, když se postavil před mikrofon. „Jsem strašný řečník. Omlouvám se, musel jsem si to napsat. A nejhorší je, že se teď ode mě očekává právě nějaký proslov,“ řekl nervózní Robert. Herec pak diváky zaskočil, že i když měl připravený krátký projev, tak ho přečetl z papíru.

„Působil na mě v rozpacích. Ale kdo by nebyl v rozpacích na takovém obrovském jevišti přebírat cenu na áčkovém festivalu v Karlových Varech,“ komentovala Pattinsonův projev herečka Eva Josefíková.

Hvězdný „upír“ se po slavnostním ceremoniálu rozhodl nejet s přítomnými hosty na party, ale zmizel postranním vchodem a odjel. A to na tajný večírek do luxusní francouzské restaurace v centru Karlových Varů. Herec se náramně bavil v obklopení dam, popíjel víno a konečně byl sám sebou. Soukromého večírku se účastnil také oscarový režisér Barry Levinson.

Kolem půlnoci ale party rozpustili a herec se přemístil zpátky do hotelu. Jenže na pokoj nezamířil. Ve večírkovém tahu pokračoval v hotelovém baru. Tam mají ale novináři přísný zákaz vstupu. Možná i proto odletěl z Varů až včera kolem druhé hodiny odpoledne. Podle našich informací měl totiž let plánovaný o hodinu dříve.

Sdílejte článek

Přečtěte si také