TopStar

1. dubna 2019 10:38

Tereza Šulcová

Jamie Dornan se těší ze třetího děťátka! A opět z holčičky!

Hvězda z filmové série Padesát odstínů šedi se pyšní titulem trojnásobný otec krásných holčiček! Jeho šestatřicetiletá manželka Amelia Warner porodila před pár dny děvčátko, které má za sourozence pětiletou Dulcii a tříletou Elvu.

Tuto zprávu jeho manželka potvrdila v neděli na Den matek. Tento svátek se u nás v Česku slaví až druhou květnovou neděli, ovšem ve Velké Británii již čtvrtou postní neděli, tedy 31. března. „Cítím obrovskou hrdost! Je pro mě čest být maminkou těmto třem úžasným slečnám, je to neuvěřitelný pocit,“ napsala na sociální síť.

O těhotenství promluvil i herec Jamie Dornan. „Celé je to na ní, já pořád jen vtipkuju a dělám si legraci,“ začal představitel Christiana Graye. V listopadu se svěřil E!News, že se těší na dalšího potomka, ať už to bude holčička nebo chlapec. „Dcery se už nemůžou dočkat, až se stanou velkými sestřičkami,“ dodal herec.

„Být otcem je to nejlepší, co se vám může přihodit. Je to taková ta krásná povinnost, kdy děláte své děti šťastné včetně vaší ženy,“ svěřil se Dornan. „Všichni si myslí, že jsem chtěl vždy chlapce, ale to není pravda. Takový narcis nejsem,“ ukončil herec rozhovor.

Sdílejte článek

Přečtěte si také