TopStar

6. června 2019 17:00

Tereza Šulcová

Jasmina Alagič Vrbovská se ostříhala: „Vypadáš jako Dara,“ vzkazují fanoušci

Jsou to jen dva týdny od svatby a Jasmina se chvilku před porodem rozhodla ostříhat svou hustou hřívu na mikádo. A nejen to, zesvětlila si vlasy a z brunetky se tak stala špinavá blondýna. Fanoušci mají jasno.

Jasmina se provdala za slovenského rappera 18. května 2019 na Slovensku. Jen dva týdny po svatbě se novomanželka rozhodla pro razantní změnu. Ostříhala své dlouhé vlasy na krátké mikádo. Nechybělo ani zesvětlení a fanoušci tápou, zda se neinspirovala u Rytmusovy bývalé partnerky Dary Rolins.

Když se Rytmus s Jasminou seznámil, nosila právě mikádo. Nyní se ale mohla pyšnit dlouhým ohonem, který si často upravovala do romantických vln. Možná za změnu může budoucí plánované mateřství, kdy kratší vlasy budou určitě praktičtější.

Fanoušci změnu chválí, ale neodpustili si některé připomínky: „Něco mi říká, že zde vypadáš jako Dara Rolins,“ napsala jedna uživatelka. „Celá Dara,“ zněl další komentář. Podobných reakcí pod fotografií je několik. Objevil se ale i pozitivní komentář: „Změnila jsi se prostě na maminu, úžasná volba.“

Jasmina s Rytmusem brzy na světě přivítají vytouženého syna.

Sdílejte článek

Přečtěte si také