TopStar

25. listopadu 2013 13:00

Dagmar Dandová

To je ale podoba! Syn Lucie Bílé vypadá jako zpěvák Prince!

Filip Kratochvíl, syn zpěvačky Lucie Bílé, přišel podpořit svou matku na předávání cen Český Slavík. Syn zlaté slavice budil docela velkou pozornost. Vypadal totiž jako americký zpěvák Prince Rogers Nelson, který si říká Prince nebo Love Symbol.

Filip měl podobný ohoz a dokonce stejné chmýří pod nosem. I když syn Lucie Bílé získal knírek kvůli akci Movember (osvětová akce je prevencí rakoviny u mužů) Prince ho nosí, aby byl ještě více sexy, než je...

Prince totiž proslul jako velký milovník a v posteli měl prý i Kim Basinger, Madonnu nebo Carmen Electru. Že by se chtěl mladý Kratochvíl inspirovat svou vizáží u Prince právě pro jeho úspěch u krásných a slavných žen?

Filip by to ale neměl moc přehánět. Jak to tak vypadá, zpěvák Prince se zasekl v čase a stále působí, jako by se právě chystal vyrazit na party na kolečkových v bruslích do legendárního klubu Studio 54 v osmdesátých letech, kdy všichni frčeli na latexových oblečcích a hodiny vydrželi obdivovat discokouli.

Prince je nicméně také sedminásobným držitelem cen Grammy a získal dokonce Oscara i Zlatý glóbus za filmovou píseň Purple Rain. V těchto stopách ovšem Filip Kratochvíl zatím nepůjde. Zatím neplánuje, že by se věnoval právě zpěvu.

„I kdybych měl hlas po mámě, tak bych nebyl moc dobrý, protože se při zpěvu strašně stydím. Ale třeba herectví mi nevadí, takže kdybych měl být zpěvákem, tak jedině muzikálovým,“ prohlásil Filip Kratochvíl.

-dad-

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také