TopStar

18. května 2013 11:50

Blanka Konrádová

To je ale prácička. Měšťák junior vycpává prsa tukem!

Vyhlášený plastický chirurg Jan Měšták, který léta usedal v porotě Miss ČR, si mne ruce. Konečně mu začne ubývat práce. Dorůstá mu totiž pokračovatel - syn, kterého navzdory jeho bezmála dvěma metrům výšky, oslovuje něžně Ondrášku.

Ondřej Měšťák se už pomalu etabluje ve svém oboru a díky dobrým výsledkům dokonce přednáší po světě. Jenom letos byl v Sao Paolu, Ženevě a Chile. V rámci svých výzkumných úkolů se zabývá také náhradou části odstraněných prsů tukem. Ovšem, aby si troufl na nosy, v nichž je mistrem jeho otec, k tomu prý musí teprve profesně dozrát. „Nosy jsou šlechtou mezi kosmetickými vadami,“ říká Měšťák senior, který jich během jediného dne odoperuje až osm! Na kvalitu to prý vliv nemá. „Jednak jsem vyučený mechanik, takže mám cit pro jemnou práci, a pak jsem narozený ve znamení Panny, tudíž jsem velký perfekcionista,“ vysvětluje.

Jan Měśták je vedoucím lékařem soukromé kliniky Esthé a zároveň přednostou plastické chirurgie na Bulovce. Býval porotcem v soutěžích Miss a typické pro něj bylo, že jakmile finalistky Miss během finálového večera nastoupily na pódium, nahlásil všechny jejich disproporce. Kupodivu i on ale dnes upřednostňuje charisma a šarm před dokonalostí. „To je jako když se podíváte na plešatého chlapa s velkým nosem a přesto k němu zahoříte. U dívek je to stejné. Kráska s vysoustruženým tělem vás nechá chladným a pak přijde jiná, která se na vás podívá a … Charisma, chůze, šarm, inteligence, pokora, skromnost a přitom sebevědomí, to všechno hraje roli,“ říká. S letošní volbou „missí trojky“ je prý spokojen.

Ivana Bachoríková

Sdílejte článek

Přečtěte si také