TopStar

1. srpna 2013 11:50

Dagmar Dandová

To je počteníčko! Macura píše do Bohnic: Zavřete i Rychtáře!

Josef Rychtář napadl při návštěvě Bartošové v léčebně v Bohnicích Zdeňka Macuru a ten se rozhodl jít do protiútoku. Napsal žádost přes kontaktní formulář této psychiatrické léčebny, aby požádali soud o povinnou léčbu pro Rychtáře a „izolovali ho tak od normálních lidí.“

Text napsal Macura i na svůj facebook. Tady je přesné znění:

„Vážená psychiatrická léčebno,

chtěl bych Vás tímto požádat, abyste co nejdříve požádali soud o povinné psychiatrické léčbě pro pana Josefa Rychtáře. Tento člověk je evidentní blázen, který obtěžuje a pronásleduje nejen Ivetu Bartošovou, ale obtěžuje i jiné lidi kolem a násilně vnikává do objektů a podává nejrůznější nesmyslné trestní oznámení. Vnikl například do mého domu, když jsem byl s Ivetou Bartošovou na dovolené, kde ohrožoval obyvatelky domu. Dále násilně vnikl do domu Domenica Martucciho, kde také ohrožoval tamní personál. Také jak jsem se dozvěděl, dělá podobné věci také u Vás v léčebně. Tento člověk trpí evidentně nějakou psychopatickou poruchou, která ovšem obtěžuje okolí a ohrožuje na životě a zdraví okolní lidi.

Jenom mě třeba úplně nesmyslně několikrát napadl, nepochybuji o tom, že podobně napadá také Ivetu Bartošovu a i jiné lidi. Sama už některé incidenty na policii přiznala. A v tomto případě je Vaší povinností jako psychiatrické léčebny zasáhnout a tohoto člověka izolovat od normálních lidí.

Děkuji s pozdravem

Zdeněk Macura“

-dad-

Můžete si přečíst také:


Přečtěte si také