TopStar

31. října 2014 16:04

To je proměna: Moderátor Partie Tomáš Hauptvogel zhubl 12 kilo!

Moderátor Zpráv FTV Prima a diskusní Partie Tomáš Hauptvogel jde do sebe. Za uplynulý rok dokázal shodit 12 kilo a o dvě velikosti snížit konfekční velikost. Přiznává, že je na vině kamera, která přidává, a před ní chce jednoduše vypadat dobře.

"Kamera hrozně přidává. Za poslední rok jsem zhubl 12 kilo a furt by to chtělo ještě pár kil. Ale sport všeobecně prospívá - už vyjdu schody, aniž bych se zadýchal a taky obléknu kalhoty, které jsem dlouho nenosil," líčí moderátor TV Prima Tomáš Hauptvogel, který o hubnutí promluví v sobotních VIP zprávách.

V novém životním stylu se cítí dobře. Základem je právě pohyb a kvalitní strava. "Ráno si dávám tradičně pohankovou kaši na odkyselení, na oběd něco lehkého a večer jen zelenina," popisuje s tím, že denně uběhne 5 až 10 kilometrů.

Tomáš Hauptvogel je vedle Terezie Kašparovské novou tváří diskusní Partie. V nové roli se poprvé představí v neděli 2. listopadu od 11.00 na Primě.

"Je to obrovská výzva. Na aktuální Partii se připravuji tak, že si o daných tématech hodně načítám, denně čtu noviny a zpravodajské servery a pořád do sebe nasávám další a další informace. Příprava diskuse je prostě obsáhlá," dodal Hauptvogel.

Strečink se nesmí podcenit

Zaostřeno na moderátory:


Přečtěte si také