TopStar

1. dubna 2015 00:00

Ivana Nádvorníková

A je to tu ZASE! Leoš Mareš se znovu rozešel s Petrou Faltýnovou (Apríl)

Tak jsme se konečně zase dočkali! Poté, co nás opustila Džambulka a říčanský démon Rychtář a ochránce odložených žen Macura už nemají čím bavit národ, bylo v české kotlině chvíli tak nějak smutno. Už už to vypadalo, že tu humor zajde na úbytě a smát se bude Jára Cimrman, ale chyba lávky.

Z velkého zástupu nevýznamných bavičů se zprvu nesměle, ale pak se vší parádou, zrodily opravdové hvězdy. Zatímco předloni v létě po Džambulce pátral kromě Macury s Rychtářem i Interpol a filmový festival v Karlových Varech se tak dostal na druhou kolej, vloni se naopak zraky všech upíraly právě na místo filmového svátku, protože tam přímo v přímém přenosu probíhal rozchod modelky Petry Faltýnové a moderátora Leoše Mareše.

Zatímco na začátku se objevili jako zářící hvězdný pár na červeném koberci, v Puppu na večírku už to dostalo grády. "Už tě mám plný zuby ty k....," syčel na Petru tehdy Leoš a přidal před mnoha svědky nadávku ze zvířecí říše. Netrvalo dlouho a pár se líbal – opět na veřejnosti – do brzkých ranních hodin, jenže…

Po pár dnech seděla uplakaná modelka v recepci hotelu a Leoš si balil kufry. My jsme zamáčkli slzu, že už nebudou žádné pěkné scénky na veřejnosti a srdceryvná prohlášení v bulvárním tisku, a svět se točil dál. Ale jen na chvíli.

Netrvalo to dlouho (pár měsíců) a situace se opakovala. A pak znovu. A potřetí. Jen intervaly mezi rozchody a opětovnými smířeními se zkracovaly.

Když byli spolu, Leoš trpěl a Petra si nechávala odstraňovat tetování, které si nechali společně udělat, když se rozešli, Leoš trpěl taky a Petra si léčila zlomené srdce v Americe. Možná s manželem, s nímž se dosud nerozvedla, možná s jakýmsi zahraničním milionářem, kterého ale nikdo neviděl.

Co jsme ale všichni viděli, bylo Leošovo laškování s finalistkami České Miss, jak ho zachytila i naše kolegyně Táňa.

Následnou dohru, která se konala mezi finalistkou miss Andreou Kalousovou, která jako by Petře z oka vypadla, a Leošem v jednom pražském hotelu, asi Petra nevydýchala. Leoš že by si měl najít jinou a neklečet jí neustále u nohou? Ani náhodou. A tak se páreček dal… zase… dohromady.

Padl rekord!

Andrea Kalousová ale asi zaťala drápky do Leošova srdce víc, než by si oba mysleli. Nejenže se umístila ve finálové první trojce (proč asi?) a nejenže se hrdličky sobě navzájem po slavnostním večeru okatě vyhýbaly (pamatujete, že přesně tohle kdysi dělal Kokta s Ornellou Štikovou, když se provalil jejich románek?). Andrein tatínek byl rozzuřený a Faltýnová si Mareše hlídala jako oko v hlavě. Nějaká ta prohlášení pro tisk zase padla (ona: „Jsem šťastná, co říkat víc,“ on: „Jsem tu s ní, to mluví za všechno…“), jenže – dlouho to nevydrželo.

Není jasné, jestli tentokrát dala kopačky Petra Leošovi (kvůli Andree), nebo Leoš Petře (kvůli milionáři), jisté je jedno. Jak nás informoval jeden z hostů, který si nepřeje být jmenován, páreček se v jednom pražském baru opět do krve pohádal. Domů už jel každý sám. Podrobnosti zjišťujeme!Mohlo by vás ještě zajímat:

Další videa najdete zde.


Přečtěte si také