TopStar

7. srpna 2013 06:40

Blanka Konrádová

Jennifer Aniston bez make-upu. Známe její tajemství krásy!

Táhne vám na padesát a máte pocit, že se svým vzhledem už moc nezmůžete. Tak tahle fotka Jennifer Aniston (44) vás zaručeně naštve. A to herečka ve svém posledním snímku "Millerovi na tripu" navíc udělala striptýz!

Na svém Twitteru Jennifer Aniston uveřejnila aktuální fotku, kde je bez make-upu a vypadá naprosto úžasně. Jak to dělá? "Nebudete mi věřit, ale o svou pleť se skoro vůbec nestarám. Asi bych to neměla přiznávat, ale víte, jak se odličuju? Obyčejným mýdlem!“ prozradila herečka svůj jediný a letitý recept na krásu.

„Ani žádnou kapustovou dietu jsem nedržela. Co je to za blbost?“ ohradila se po posledních informacích, které se vyrojily kolem filmu Millerovi na tripu, kde ukázala neuvěřitelně sexy postavu. Prý kvůli roli držela drastickou dietu. To ale rozhodně nemusela.

O Jennifer je totiž známo, že na sobě tvrdě pracuje už řadu let. Každé ráno chodí běhat a pravidelně cvičí jak v posilovně, tak na józe. „S dietami jsem přestala už dávno. Jím zdravě, ale hlavně sportuju, to mi dodává energii,“ usmívá se herečka.

-kon-

Sdílejte článek

Přečtěte si také