TopStar

3. května 2013 16:20

Blanka Konrádová

Jennifer Aniston: Před jógou jsem byla hodně kulatá

Hvězda seriálu Přátelé, herečka Jennifer Aniston (44), přiznala, že než začala s intenzivním režimem jógy, byla ve svých dvaadvaceti letech boubelka.

„Hodně jsem se cpala a neřešila jsem tolik svoji postavu jako dnes,“ přiznala herečka, která má nyní jedno z nejkrásnějších těl v Hollywoodu. O své postavě promluvila Jennifer na křtu nové knihy, kterou napsala její instruktorka jógy Mandy Ingber.

„Je těžké říct, že za dokonalou postavou stojí jen cvičení jógy, ale i tak mám z Jenn velkou radost. Jak stárneme, člověk jde do sebe a na ní je vidět, jak jen září,“ řekla v rozhovoru pro časopis People Mandy.

Do jógy se herečka přímo zamilovala a nedá na ni dopustit. „Hlavním impulsem k cvičení byly mé ošklivé nohy,“ upřesnila herečka, která jógu cvičí minimálně třikrát týdně. Jóga jí prý posiluje nejen svaly, ale i duši.

Přesto Aniston přiznala, že občas zkusí i nějakou svou osvědčenou dietu. „Dietám se nevyhýbám, ovšem jídlo miluji. Ale když si dopřeji mexické či italské dobroty, vždy je to s mírou,“ dodala.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také