TopStar

26. dubna 2013 13:00

Blanka Konrádová

Jessica Alba: Aby měla perfektní postavu, spala v korzetu!

Ač má dvě dcery, přesto patří jedenatřicetiletá hvězda Jessica Alba k nejkrásnějším herečkám Hollywoodu. Mnozí žasnou nad jejím dokonalým tělem, které nedávno předvedla při focení pro módní časopis.

Sama krásná Jessica odhalila, v čem se skrývá tajemství její štíhlosti. „Vděčím za to svému osobnímu trenérovi, makrobiotické stravě a korzetu,“ přiznala Alba v jednom magazínu. "Měla jsem na sobě korzet, a to po celý den i noc po dobu tří měsíců. Byla jsem zpocená a moc mě to štvalo. Přiznám se, že toto tvarování postavy bylo brutální, ale stálo to za to,“ odtajnila.

V rozhovoru přiznala, že není problém skloubit herectví, podnikání, mateřství a psaní. V uplynulých pěti letech Jessica otevřela síť obchodů, v nichž prodává ekologické výrobky. Napsala knihu „Čestný život“, která je podle žebříčku New York Times třetím největším bestsellerem roku. A mimo jiné se stihla vdát za podnikatele Cashe Warrena, kterému porodila dvě krásné dcery a natočila i několik hollywoodských filmů.

"Právě jsem dokončila nejlepší film, co jsem kdy dělala," řekla o pokračování snímku Sin City: A Dame to Kill For, kde ztvárňuje Nancy Callahan. "Nancy je opak toho, co dělám doma,“ říká herečka.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také