TopStar

4. září 2014 11:20

Táňa Sáblíková

Jiří Langmajer konečně přiznal: S Adélou bydlím a jsem šťastný. Co na to dcery?

Herec, který se o svoje soukromí nerad dělí, se konečně přiznal. Poté, co vyvedl svoji partnerku Adélu Gondíkovou na premiéru a objevili se tak jako pár poprvé společně, se nyní rozpovídal o začátku jejich vztahu i o tom, jak to mají nyní.

Nikdo příliš nevěřil, že lamač srdcí Jiří Langmajer by se mohl po románcích s více i méně známými ženami v čele s Petrou Faltýnovou ještě usadit. Ale opravdu se tak stalo, a tou šťastnou je Adéla Gondíková. Ani ta to ale neměla s hercem na začátku lehké. Přiznal to sám Langmajer. „Ze začátku na mě starší dcera Tereza byla nazlobená, když jsem od nich před třemi lety odešel. Teď už dokonce řešíme věci, které s holkami otec málokdy řeší,“ prozradil v rozhovoru pro Pravdu.sk Jiří s tím, že nyní je již vztah mezi ním a dcerami v pořádku.

A dokonce přiznal, že s Adélou Gondíkovou žije. „Co se týče vztahu, jsem na tom nejlépe ve svém životě. Momentálně, a doufám, že na stálo, žiju s herečkou a moderátorkou Adélou Gondíkovou,“ přiznal dál Langmajer.

Není to však tak, že by Jirka domů jen přišel, posadil se do křesla, zapnul televizi a nechal se od Adély obletovat. „Když se do něčeho pustím, tak to prostě dodělám. Když u nás doma je potřeba udělat něco na zahradě, nedá mi to, dokud to neudělám,“ řekl ještě.

S Adélou Gondíkovou vychovává její dceru Nelly, kterou má Adéla z předchozího manželství s Ondřejem Brouskem.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také