TopStar

13. prosince 2018 12:13

Tereza Šulcová

Jiří Pomeje dnes slaví své 54. narozeniny, ale vůbec o tom neví

Herec Jiří Pomeje slaví dnes 13. prosince své 54. narozeniny. Teď momentálně po roce opět bojuje s rakovinou. Před rokem byl ze stejného důvodu navždy zbaven hlasu, protože mu rakovina zasáhla hrtan včetně hlasivek. Letos se pouští do dalšího boje.

Jiří Pomeje opět bojuje s rakovinou. Před rokem se herec svěřil serveru Blesk.cz, že se těší na další Vánoce. To ale nikdo nemohl čekat, jak to nakonec celé bude. „Tyhle Vánoce nebudou stát za nic. Všem všechno kazím a zkazím. Těším se ale na ty příští, kdy to všechno trápení snad budu moct rodině vynahradit.“

Rakovina se mu vrátila, nyní mu napadla kosti, rozpadá se mu rodina. Co se ale Andrea Pomeje dozvěděla, že její manžel má opět rakovinu, rozvod pozastavila a přeje mu hodně zdraví a sil.

Pomeje je kvůli bolestem nadopovaný morfiem a pořád jen spí. Snaží se nabrat síly na další boj. „Když jsem u něj byl naposledy, povídali jsme si o všech možných věcech, hlavně o ženských. Jirka byl veselý a smál se. Teď je ale pořád pod sedativy a pořád jen spí,“ řekl Blesk.cz jeho kamarád a mecenáš Pavel Pásek (51). Podle něj má Jiří pořád vůli s touto zákeřnou nemocí bojovat - a to je nejdůležitější! Popřejme mu tedy hodně zdraví!

Sdílejte článek

Přečtěte si také