TopStar

7. prosince 2018 08:00

Tereza Šulcová

Jiřina Bohdalová (87) měla ošklivý úraz! Ruší svá vystoupení!

Oblíbená česká herečka Jiřina Bohdalová skončila s pohmožděným kotníkem. Kvůli úrazu musela zrušit plánovaná vystoupení.

O této události informovalo Divadlo Na Jezerce na svých sociálních sítích. „V sobotu 8. 12. se z důvodu úrazu Jiřiny Bohdalové ruší inscenace GENERÁLKA. Paní Bohdalová si zranila kotník.“ Fanoušci jí přejí na sociálních sítích hodně zdraví a snad se brzy vrátí zpět na jeviště. Kdy se ale herečka objeví opět v divadle, není zatím jasné.

„O zdravotním stavu paní Bohdalové vás v souvislosti s dalšími prosincovými termíny představení Paní Plukovníková a Generálka budeme včas informovat,“ dodává Divadlo Na Jezerce.

Jiřina Bohdalová má na úrazy smůlu. Podle informací deníku eXtra.cz se herečka před půl rokem zranila pádem ze schodů a následně musela být hospitalizována. Po propuštění byla několik týdnů v domácí péči. Teď se jedná sice „jen“ o pohmožděný kotník, ale dokáže dost potrápit, a tak se herečka rozhodla některá svá vystoupení zrušit. Přejeme hodně zdraví a brzký návrat na pódium!

Sdílejte článek

Přečtěte si také