TopStar

4. července 2014 12:50

Táňa Sáblíková

To jsou křivky! Lucka Šilhánová a Bára Kozáková se ukázaly v plavkách

Obě primácké moderátorky vyrazily na dovolenou. A obě při ní chytaly mimo jiné bronz v plavkách.

Šilhánová sice nestrávila klasickou dovolenou v jednom místě, přesto našla čas, aby na sebe oblékla plavky a vystavila své tělo slunečním paprskům. „Byla mi nabídnuta cesta ´Best Of Europe´, tak jsem ji moc ráda přijala. Procestovali jsme toho hodně. Vyjelo se z Rudné, pokračovalo se do Provence, Marseille, St. Tropez, dále do Monaka, Cannes a Nice. Pak už následoval návrat do Prahy s následným obědem v restauraci oceněné michelinskou hvězdou. Jednou za život by si tuhle cestu měl zažít každý. Vážně to byla nádhera," uvedla moderátorka Diváckých zpráv Lucie Šilhánová.

Bára Kozáková naopak zvolila leháro u vody v Řecku. I když ani výlety prý nechyběly. „Rhodos mám moc ráda, byla jsem tu na dvanáct dní s partou přátel. Moc jsme si to užili. Odpočinek, moře a slunce je kombinace, kterou naprosto miluju. Ale pozor, byly i výlety a sport. Ranní běhání po pláži bylo úžasné," přiznala tvář Krimi zpráv, která se snažila hlídat v jídle i na dovolené. „Snažila jsem se, ale něčemu vážně nešlo odolat. Ale už jsem zpátky v práci i ve svém stravovacím režimu," dodala Bára Kozáková.

No rozhodně si nemyslíme, že by Bára nějakou dietu potřebovala, ale tak proti gustu… Jak Bára, tak Lucka mají totiž postavičku k pohledání...

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také