TopStar

18. listopadu 2018 08:00

Tereza Šulcová

Justin Bieber si dává pauzu od tvorby hudby, věnuje se sebepoznání

Justin Bieber si dává pauzu od hudby, alespoň do té doby, než zjistí co chce dělat dál. Jeho manželka Hailey Baldwin ho v tomto kroku podporuje.

Zpěvák si určil své prioriry. Justin si dává pauzu od zpěvu, aby měl více času na svou novomanželku Hailey Baldwinovou, uvedl tajný zdroj pro časopis PEOPLE. „Je šťastný a spokojený,“ říká zdroj. „Justin je opravdu zamilovaný do Hailey. Podporuje ho ve všem, co dělá a podporuje ho i na jeho cestě k sebepoznání.“

Bieber (24) a Baldwinová (21) se v září tajně vzali. Poprvé se potkali v roce 2011 na premiéře Justinova klipu Never Say Never. Od té doby, byli spolu v kontaktu. V roce 2015 se spekulovalo, zda tvoří pár. Justin později médiím řekl pravdu a vztah potvrdil. Každopádně rok na to se rozejdou a po jeho boku se střídá pár krásných žen.

V roce 2017 se vrátil k Seleně Gomezové, se kterou kdysi chodil. Brzy pochopil, že to byl přešlap a od léta 2018 se dal dohromady opět s Hailey Baldwinovou, kterou po měsíci vztahu požádal o ruku. Vzali se krátce na to- 13. září 2018. A podle informací, neuzavřeli manželskou smlouvu. Tak doufejme, že jim to vydrží!

Zdroj se také svěřil, že se Justina furt někdo vyptává, kdy se vrátí zpět do role zpěváka. „Lidé se ho donekonečna ptají, kdy se vrátí do studia nebo na turné,“ pokračuje zdroj. „pracoval tvrdě po celá léta, vydal nekonečné množství hitů a poprvé udělal významný zlom- věnuje se sobě a své manželce. „Kdy se vrátí?“ To nejsou jen otázky - to jsou požadavky. Po celá léta se každý pokoušel z něj kus vzít. Nechte ho být. "

Sdílejte článek

Přečtěte si také