Showbyznys

11. října 2018 13:53

redakce Prima Lajk

SMUTNÁ ZPRÁVA! Zpěvačka Selena Gomez se psychicky zhroutila! Může za to Bieber?

Selena Gomez leží na psychiatrii.

Známá zpěvačka Selena Gomez byla za poslední dva týdny dvakrát hospitalizovaná, nejprve koncem září, a teď, když se po výbuchu emocí zhroutila a pokusila se vyrvat si kapačky z rukou.

Gomez podle všeho trpí depresemi a záchvaty úzkosti, které jsou spojeny s nízkým počtem bílých krvinek. Za vše může lupus a také transplantace ledviny, kterou podstoupila minulý rok. Nyní tak pobývá na psychiatrické klinice, kam za ní dorazila už také její rodina. Zde zpěvačka podstupuje speciální terapii.

Situaci asi v posledních týdnech příliš nepomáhal Justin Bieber, Selenin bývalý přítel, který si aktuálně užívá zásnub s modelkou Hailey Baldwin.

To vše jen pár hodin poté, co lidé po celém světě oslavili den mentálního zdraví, kdy s ostatními sdíleli své vlastní příběhy, nabízeli druhým pomoc a svoji podporu. Duševní rovnováha je nepopíratelně důležitou lidskou stránkou, a pokud cítíte, že máte problémy, nikdy není pozdě na to požádat o něčí pomoc. My každopádně přejeme zpěvačce brzké uzdravení a aby opět nabrala sílu tvořit.

Sdílejte článek
Štítky Justin Bieber Selena Gomez nemocnice emoce zpěvačka Selena Gomezová Hailey Baldwinová zdraví duševní mentální

Přečtěte si také