Selena Gomez je v nemocnici 2
Autor: profimedia.cz Selena Gomez je v nemocnici 2

SMUTNÁ ZPRÁVA! Zpěvačka Selena Gomez se psychicky zhroutila! Může za to Bieber?

Publikováno: 11.10.2018
Selena Gomez leží na psychiatrii.

reklama

Známá zpěvačka Selena Gomez byla za poslední dva týdny dvakrát hospitalizovaná, nejprve koncem září, a teď, když se po výbuchu emocí zhroutila a pokusila se vyrvat si kapačky z rukou.

Gomez podle všeho trpí depresemi a záchvaty úzkosti, které jsou spojeny s nízkým počtem bílých krvinek. Za vše může lupus a také transplantace ledviny, kterou podstoupila minulý rok. Nyní tak pobývá na psychiatrické klinice, kam za ní dorazila už také její rodina. Zde zpěvačka podstupuje speciální terapii.

Situaci asi v posledních týdnech příliš nepomáhal Justin Bieber, Selenin bývalý přítel, který si aktuálně užívá zásnub s modelkou Hailey Baldwin.

To vše jen pár hodin poté, co lidé po celém světě oslavili den mentálního zdraví, kdy s ostatními sdíleli své vlastní příběhy, nabízeli druhým pomoc a svoji podporu. Duševní rovnováha je nepopíratelně důležitou lidskou stránkou, a pokud cítíte, že máte problémy, nikdy není pozdě na to požádat o něčí pomoc. My každopádně přejeme zpěvačce brzké uzdravení a aby opět nabrala sílu tvořit.

reklama