Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Showbyznys

SMUTNÁ ZPRÁVA! Zpěvačka Selena Gomez se psychicky zhroutila! Může za to Bieber?

Selena Gomez leží na psychiatrii.
Vydáno: 11.10.2018
Selena Gomez je v nemocnici 2
Selena Gomez je v nemocnici 2 Autor: profimedia.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Známá zpěvačka Selena Gomez byla za poslední dva týdny dvakrát hospitalizovaná, nejprve koncem září, a teď, když se po výbuchu emocí zhroutila a pokusila se vyrvat si kapačky z rukou.

Gomez podle všeho trpí depresemi a záchvaty úzkosti, které jsou spojeny s nízkým počtem bílých krvinek. Za vše může lupus a také transplantace ledviny, kterou podstoupila minulý rok. Nyní tak pobývá na psychiatrické klinice, kam za ní dorazila už také její rodina. Zde zpěvačka podstupuje speciální terapii.

Situaci asi v posledních týdnech příliš nepomáhal Justin Bieber, Selenin bývalý přítel, který si aktuálně užívá zásnub s modelkou Hailey Baldwin.

To vše jen pár hodin poté, co lidé po celém světě oslavili den mentálního zdraví, kdy s ostatními sdíleli své vlastní příběhy, nabízeli druhým pomoc a svoji podporu. Duševní rovnováha je nepopíratelně důležitou lidskou stránkou, a pokud cítíte, že máte problémy, nikdy není pozdě na to požádat o něčí pomoc. My každopádně přejeme zpěvačce brzké uzdravení a aby opět nabrala sílu tvořit.

(null)
Článek je zařazen v: Selena Gomez , zpěvačka , nemocnice , zdraví , emoce , duševní , mentální , Justib Bieber , Justin Bieber
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama