TopStar

22. května 2013 06:30

Blanka Konrádová

Justin Timberlake chce Oscara!

Když se Justin Timberlake poprvé prošel po červeném koberci v Cannes, doslova zářil. Půjčil dokonce fanouškům svůj telefon a nechal se od nich nafotit.

„Přišlo mi to jako dobrý nápad. Chtěl jsem památku na tenhle okamžik, a tak jsem půjčil přihlížejícím svůj telefon, aby mě nafotili. Byla to sranda,“ řekl s úsměvem deníku Today.

Herec a zpěvák Justin Timberlake na filmový festival přijel podpořit soutěžní film bratří Coenů Inside Llewyn Davis, který je inspirovaný životem skutečného písničkáře Dave Van Ronka. Americkou premiéru bude mít v prosinci.

„Věřím, že náš film má šanci uspět a získat Oscara. Když jsem po promítání viděl ty ovace, byl jsem šťastný a hrdý, že tu můžu být,“ dodal herec, kterého do Cannes doprovázela jeho žena, herečka Jessica Biel.

Chvíli slávy si kromě Justina užil i hlavní hrdina filmu, herec Oscar Isaac, a herečka Carey Mulligan. I ona je na letošním festivalu neustále v centru pozornosti. Kromě snímku Inside Llewyn Davis se o ní mluví hlavně ve spojitosti s jejím oslnivým hereckým výkonem ve filmu Velký Gatsby.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také