TopStar

5. ledna 2018 20:01

Justin Timberlake vydal konečně nový klip!

Nový rok Justina Timberlakea začal premiérově. Šestatřicetiletý zpěvák s věčně chlapeckým obličejem od prezentoval na sítích svůj nový videoklip písně Filthy z alba ‚‚Man of the Woods“, na které se může svět těšit už 2. února.

Režisérem hudebního videa se stal Mark Romanek, který má na svědomí i videoklipy takových hvězd jako Madonny, Janet Jackson, Coldplay a dalších. O svém novém albu řekl Justin, že je jedním z těch nejintimnějších a nejosobnějších, které kdy vydal. ‚‚Tahle deska je skutečně ovlivněna mým synem, mou ženou a mou rodinou mnohem více, než kterákoli jiná,“ přiznal Timberlake v jednom z rozhovorů.

Manželka Timberlakea herečka Jessica Biel má na zpěváka celkově dobrý vliv. Nejen, že ho inspiruje v Justinově tvorbě, ještě vede muže ke zdravému životnímu stylu, který zahrnuje zdravou stravu a pravidelný sport. Ne nadarmo vypadá pár jako reklama z katalogu na plavky či spodní prádlo.

A jak trávil zpěvák vánoční svátky? Jak jinak než se svou chotí Jessicou Biel na horách. Od té doby se zároveň začalo spekulovat o druhém těhotenství slavné herečky. Není to však poprvé, a proto už se nikdo do velkých úvah o pravdivosti nepouští. Dvojice již vychovává dvouletého synka Silase Randalla. Chlapec sice vypadá jako andílek (už jen díky kudrnatým vlasům), vztekat se však umí jako ďábel. No, uvidíme, zda ho čeká mladší sourozenec a Silas převezme otěže zodpovědnosti.


Přečtěte si také