TopStar

31. ledna 2019 23:41

Tereza Šulcová

K smrti vyhublá Céline Dionová (50) odmítá kritiku své postavy

Kanadská zpěvačka Céline Dionová (50) děsí své fanoušky. Během pařížského Fashion Weeku totiž ukázala svou vychrtlou postavu, a to hned několikrát. Veřejnost se bojí o její zdraví. Podezírají ji z anorexie, tedy poruchy příjmu potravy.

Ikonická hvězda osmdesátých a devadesátých let se ukázala tento týden na pařížském Fashion Weeku. Navštívila hned několik módních přehlídek, na jedné z nich si dokonce pobrečela. Někteří tvrdí, že to bylo kvůli obrovské euforii z celé akce, většina si naopak myslí, že není psychicky v pořádku.

Umělkyni totiž zemřel manžel v roce 2016 na rakovinu hrtanu. Byli spolu dlouhých dvaadvacet let. Hvězda známé písně My Heart Will Go On začala hubnout krátce po jeho smrti. „Celé tři roky se manžel nedokázal sám najíst nebo napít. Musel veškeré tekutiny a potraviny jíst pomocí trubičky,“ svěřila se tehdy kanadská hvězda.

Jsou to tři roky, co zemřel její muž a Dionová se přes to stále nedokáže přenést. Svědčí o tom právě její emocionální šok, který předvedla během jedné z přehlídek Fashion Weeku, kde si rychle utírala slzy do kapesníku. Důvodem měla být píseň, která právě zahrála během přehlídky. Tu měla mít zpěvačka spojenou se svým zesnulým manželem Reném. „The First Time Ever I Saw Your Face“, to je název písně, která přinesla slané vodopády. Na tuto skladbu totiž Céline s Reném tancovali na své svatbě.

„Dělám to pro sebe. Chci se cítit silná, krásná a sexy. O své váze nehodlám diskutovat. Pokud se mi to takto líbí, nehodlám o tom mluvit. Nefoťte mě, nesnažte se najít něco, kde nic není. Když se vám to nelíbí, nechte mě na pokoji,“ řekla výstižně Dionová o své postavě deníku The Sun.

Sdílejte článek

Přečtěte si také