TopStar

18. září 2013 06:50

Lucie Průchová

Zpěvačka Céline Dion si užívá milionový přepych

Kanadská zpěvačka Céline Dion (45) rozhodně na své rodině nehodlá šetřit. Své vydělané peníze vychutnává plnými doušky v honosném sídle, kterým se nedávno sama pochlubila v jedné talkshow.

Hudební ikona Céline Dion se ráda pochlubí svým vlastním přepychem. Aby také ne, když si za svou kariéru stihla vydělat nevídané bohatství. V žebříčku populární hudby sice už není na nejvyšších místech, ovšem fanoušky stále půvabná zpěvačka velmi zajímá. Z tohoto důvodu také přijala pozvání do talkshow moderátorky Ellen DeGeneres. Sebou si vzala i fotografie majestátní rezidence v neuvěřitelné hodnotě 71 milionů amerických dolarů.

Floridské sídlo je zajímavé především svým okolím. Na pozemku stojí úchvatný park se vzácnými rostlinami, zoo, aquapark, tenisový kurt a golfové hřiště. Zpěvačka je nejvíce hrdá na svůj obrovský šatník se skleněnými dveřmi, ve kterých ukrývá bohatou sbírku luxusní garderoby a drahé obuvi. „Mám také nádherný šatník pro své boty, protože všichni víte, jak střevíce miluju. Mám jich rovné tři tisíce,“ pochválila se Céline v rozhovoru.

Zpěvačka svou účast v talkshow šikovně využila pro to, aby své sídlo zviditelnila a dobře prodala. „Dům je na prodej, ale bez mých bot,“ smála se zpěvačka. Na to jí však moderátorka Ellen pohotově odvětila: „Za 71 milionů? Tak za to bys měla přihodit i ty boty.“

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také