TopStar

15. září 2013 08:50

Lucie Průchová

Zpěvačka Céline Dion: Já a do starého železa? Zapomeňte!

Kanadská zpěvačka Céline Dion (45) chce ukázat, co v ní ještě dříme. Vydává nový singl a hlásá, jsem zpět. Svým zjevem doslova šokuje.

Stojí ji to disciplínu ve výživě a dlouhé hodiny v posilovně i na tanečním sále. Zpěvačka z božským hlasem se vrací. Céline vydala svůj nový singl Love me Back To Life a vypadá fantasticky. Nyní připravuje nové album. Pilotní singl předznamenává, že s novinkou míří na samý vrchol. Aby také ne, když skladba dokonale ukazuje, jakým hlasem je Céline obdařená. Díky vokálnímu intru připomíná zpěvačka styl podobný slavné Rihanně. Svůj velký návrat plánuje každým dnem. Každopádně na živo ji můžete slyšet koncem týdne v show Jimmyho Kimmela Live! nebo v The Ellen DeGeneres Show. Oba pořady patří v Americe k těm nejlepším a nejsledovanějším.

Céline Dion v současnosti působí v Las Vegas, kde v Caesars Palace má podepsanou smlouvu až do roku 2014 na 70 show ročně. Mimo koncertování se Céline věnuje manželovi Renému a jejich třem dětem – René-Charlesovi a dvojčatům se jmény Eddy a Nelson. Nyní vydává čtyřiadvacátou desku. Za svou kariéru získala nespočet cen a může se pyšnit i hvězdou na hollywoodském chodníku slávy.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také