TopStar

24. ledna 2014 06:50

Dagmar Dandová

Kamila Nývltová: se šperky za dva miliony si zahrála na divokou kočku

Zpěvačka Kamila Nývltová nafotila sexy fotky v leopardím body a s milionovým náhrdelníkem, ale přiznala se, že s heslem božské Marylin Monroe: diamanty jsou nejlepším přítelem každé ženy, rozhodně nesouhlasí.

"Samozřejmě, že se mi diamanty líbí, ale doma bych je mít nechtěla. Bála bych se o ně a ani vlastně nevím, kam bych je nosila," řekla nám Nývltová, která vypadala jako pin-up modelka ze skříněk amerických námořníků.

"Nejlepší šperk, který bych chtěla dostat, by byl zásnubní prstýnek. Samozřejmě s diamantem," smála se Nývltová, ale pak dodala, že by mohl být i úplně obyčejný, hlavně aby byl z lásky.

"S přítelem jsme se bavili o svatbě, ale vidím to až tak v horizontu dvou let, teď máme oba dva moc práce," prozradila nám zpěvačka, která hraje v muzikálu Mata Hari a dokončila klip k nové písni Je to hřích.

V ní vzpomíná na svou sestru, která letos zemřela v osmnácti letech na zápal plic. "Sestřička měla mozkovou obrnu a byla dlouhodobě upoutána na lůžko. Jen těžko se s její ztrátou vyrovnávám, ale prostě se s tím musím smířit," uvedla Nývltová smutně.

"Ve videu hraje moji sestru modelka Gábina Dvořáková a režisérem byl můj kamarád a kolega z divadla Vašek Noid Bárta. Brzy vám svůj klip představím," slíbila Kamila Nývltová.

-dad-

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také