TopStar

17. února 2014 12:10

Dagmar Dandová

Kamila Nývltová šokuje: Stala se z ní drsná snowboardistka

Pod lyžařskými brýlemi, helmou a zimním lyžařským oblečením by křehkou Kamilu Nývltovou asi nikdo nehledal. Zpěvačka si vyrazila s přítelem Tomášem Smičkou na hory, aby načerpala novou energii.

„Moc se vždycky těším na hory. Jezdila jsem na Trutnovsko s našima jako malá a nyní, když jsou na Trutnovsku jarničky, sem jezdím také i s přítelem Tomášem. Nevím, čím to je, ale je tu krásně. Je tu vše, co potřebuji, moje rodina, brácha Jíňa, rodinní přátelé, krásná hospůdka, kiosek a hlavně klid," zasnila se snowboardistka Nývltová.

Musím zase načerpat další sílu. Čeká mě docela dost práce, 4. března křest videoklipu v baru Nebe, který mi natočil Vašek Noid Bárta k písničce Je to hřích, kterou i napsal, mnoho konkurzů a natáčení nového singlu, kde budu ´zcela jiná Kamila´,“ vyjmenovala zpěvačka, co všechno ji čeká.

Zpěvačka by se nyní chtěla posunout z kategorie "muzikálová" zpěvačka na "sólovou".

„Stále mě všichni řadí do kategorie muzikálová zpěvačka. Je to jasné a já to chápu a vůbec se za to nestydím. Naopak jsem pyšná, co vše jsem dokázala, muzikál je moje velká práce, hlavní role, které jsme hrála, se mi nedají odpárat, a ani bych to nechtěla," uvedla.

Všechno, co jsem zpívala a hrála na muzikálových prknech, mě hodně posunulo dál a muzikál budu i nadále dělat, protože mě velmi baví. Ale přece jen bych chtěla i svoji sólovou dráhu. Uvidíme, pracuji na tom,“ dodala Kamila Nývltová.

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také