TopStar

1. září 2014 12:50

Táňa Sáblíková

Karel Voříšek a jeho netradiční cesta… Jaké dopravní prostředky používá?

Moderátor hlavních televizních zpráv na Primě se toho rozhodně nebojí. Dovolil nám strávit s ním nějaký ten čas a my jsme se opravdu divili, co všechno se v sympatickém moderátorovi skrývá!

Jak jsme se dozvěděli, Karel velmi rád čte, a tak se s námi vydal podívat se po troše té duševní potravy. Sympatický moderátor nebyl troškař a vybral si hned tři knihy, které si s sebou odnesl domů. Nakupování ale konec rozhodně nebyl. Zavítali jsme i do vinotéky, protože Karel kvalitní víno sbírá a má i vlastní vinotéku doma. „Chtěl bych si rozšířit sbírku, a tak koukám po nějaké kvalitní lahvi,“ svěřil se nám.

A protože má rád ve svém bytě čerstvé květiny, stavili jsme se ještě ve květinářství, kde Karla okouzlila kytice slunečnic. Koho také ne, že? Moderátor se pak zastavil s nákupem doma a hned jsme vyráželi na procházku a za dalšími povinnostmi, které ten den musel splnit.

Usměvavý sympaťák také dokázal, že má smysl pro humor, když hledal vhodný dopravní prostředek, kterým by se dostal tam, kde má být. A tak vyzkoušel dětské autíčko nebo anglický doubledecker. Nakonec ale přece jen zvítězilo klasické lidské metro, kterým ale Karel příliš často nejezdí. „Kolik stojí jízdenka?“ ptal se nás se smíchem. A pak už jen následovala samotná jízda metrem, která byla zážitkem sama o sobě. Karel Voříšek je totiž mistr obličejové gymnastiky.

Jak přesně chvíle s Karlem Voříškem vypadaly, se ostatně můžete podívat sami!

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také