TopStar

16. května 2014 10:50

Lucie Průchová

Karel Voříšek není žádný troškař: Sní o vile v Karibiku

Nejpopulárnější český moderátor a několikanásobný držitel ceny TýTý Karel Voříšek (50) nám poodhalil svůj tajný sen. Zatím prý ale netuší, jak si ho splnit.

Karla Voříška jsme nedávno přistihli na aukci charitativní organizace Divoké husy, na které v roli licitátora prodával nejrůznější předměty, které věnovaly známé osobnosti. „Byla to moje první aukce a velmi mě bavila,“ svěřil se nám Voříšek. „Celý výtěžek jde na dobré účely a jsem moc rád, že se nám podařilo získat zajímavý finanční obnos.“ On sám se prý zatím žádné aukce coby dražitel nikdy neúčastnil, a to ani jako známý milovník kvalitního vína. „To je dobrý nápad, děkuji. Nikdy mě nenapadlo zkusit získat nějaké zajímavé originální víno tímto způsobem. Třeba se o to někdy pokusím,“ pousmál se moderátor.

A protože se kolem aukcí často točí velké peníze, napadlo nás zeptat se Karla, zda zkoušel vyhrát vyšší finanční obnos hazardem. „Do ničeho velkého jsem se v tomto ohledu nikdy nepustil, neměl bych štěstí,“ prozradil Voříšek. „Samozřejmě si čas od času vsadím, ale pokaždé se jedná o malé peníze.“ Přestože se mu doposud nepoštěstilo vyhrát větší obnos, uměl by si prý s miliony rychle poradit. „Líbilo by se mi vlastnit nějaký pěkný baráček v nějaké exotické krajině, nejlépe v Karibiku,“ zasnil se Karel. „Zatím si o tom však můžu nechat jenom zdát ve svém bytečku v Praze.“ Milý Karle, myslete na to, že risk je zisk a odvážným štěstí přeje. Jednou to třeba vyjde.

-fš-

Sdílejte článek
Štítky Karel Voříšek aukce víno finance Karibik

Přečtěte si také