TopStar

11. října 2013 06:50

Dagmar Dandová

Kateřina Kornová: Studuje sport. Věřili byste tomu?

Bývalá modelka a exmanželka zpěváka Jiřího Korna Kateřina dlouho bojovala s váhou (ano, vážila ještě mnohem víc). Poslední dobou ale hodně zhubla, a prý to rozhodně není tím, že by se omezovala v jídle.

Kateřina se totiž vrhla na dřepy a na kliky, a to i přesto, že při tom strašně trpí. Bývalá modelka a tanečnice Kornová, která se objevila i ve filmu Víta Olmera Playgirls nebo v béčkovém softpornu Temné zpovědi, se ve svých šestačtyřiceti vrhla na tělocvik.

Začala studovat na Fakultě tělesné výchovy a sportu na Karlově univerzitě a dřepy a kliky jí prý dávají nejvíc zabrat. Ale aspoň díky tomu hubne.

Bývalá sexbomba měla vždycky dokonalou postavu, ale po pětatřicítce se začala zakulacovat.

„Z čeho jsem nabrala kila? To bych také ráda věděla. Ovšem musím se přiznat, že se moc v jídle nehlídám. Dřív jsem téměř nic nejedla, takže nyní si to vynahrazuji,“ přiznala na sebe Kateřina.

Teď věří, že bude díky studiu sportu znovu fit.

„Nejhorší ze všeho je cvičení na hrazdě,“ povzdechla si Kornová nad nevýhodami studia tělocviku. Bývalá modelka měří skoro 180 cm a určitě není sranda, tak dlouhé tělo obtočit kolem ocelové tyče.

Kornová se kromě studia zaměřila i na politiku. Stala se dokonce zastupitelkou na Praze 1. Chce se soustředit na zlepšení informovanosti v oblasti handicapovaných lidí a zároveň i péči o ně.

Modelka má s Jiřím Kornem syna Filipa a dceru Kristinu. Lékaři diagnostikovali u jejího syna krutou diagnózu: mozkovou obrnu, autismus a epilepsii. Kornová se pak skoro stáhla z veřejného života a věnovala se péči o děti. V poslední době se jí daří dát do pořádku vzhled i osobní život.

"Konečně nejsem sama, ale víc vám o tom neřeknu,“ dodala se šibalským úsměvem Kornová.

-dad-

-juf-

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také