TopStar

17. září 2018 13:58

Ilona Blašková

Kazmova přítelkyně to slízla také. Andrea Kalousová čelí urážkám!

Kazmova přítelkyně to slízla také. Andrea Kalousová čelí urážkám!

Kvůli fingované nehodě, kterou Kazma nastražil na moderátora Leoše Mareše, se stal na několik měsíců terčem velké kritiky. Před pár dny však přišel s rozluštěním. V nejnovějším díle One Man Show na internetové televizi Stream.cz objasnil, že šlo o velkou osvětovou kampaň ve spolupráci s Besipem a Ministerstvem dopravy, aby lidé více zastavovali u dopravních nehod a Leoš do toho byl nevědomky vtažen. Prý vůbec nechtěl Marešovo ferrari.

Jenže terčem kritiky a vulgarit se nestal sám. Plno výhrůžek si vyslechla i jeho přítelkyně, Česká Miss World 2015 Andrea Kalousová. Přestože s akcí neměla vůbec nic společného, přistála na její adresu spousta výhružných vzkazů! „Jsi špinavá dě**ka a doufám, že bude taky někdy autonehoda,“ přišlo jí od jedné ze sledujících. „Styďte se. Až se vy nebo vaše rodina dostanou do nějaké nebezpečné situace a nikdo jim nepomůže, tak budete litovat,“ napsala jiná.

Se svými dojmy se svěřila na sociální síti. „Dlouho jsem přemýšlela, zda mám tenhle příspěvek vůbec přidávat, ale pak mi došlo, že to na Instagram patří úplně stejně jako kdejaký pozitivum, protože se to tu chtě nechtě prostě děje. Navíc je kolem mě teď velmi propírána myšlenka, jak lidi hejtujou a jak moc dokáží být zlí, když jsou schovaní za virtuální stěnou. Umožňuji vám tímto přímý vhled do duše hejtrů. Jména jsem zamazala, nechci tady poukazovat na jednotlivce, ale na celkovou problematiku,“ napsala modelka.

A jak by se podle Andrey měl člověk v podobných situacích zachovat? „Každý máme svobodu vyjádřit se, ale dle mého názoru by to mělo stále probíhat s respektem vůči druhým. Pokud se někdy v životě budete potýkat s něčím podobným, tak malá rada - nekrmte to, prostě nereagujte, protože s takovými nemá bohužel smysl řešit nic,“ míní brunetka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také