TopStar

28. března 2015 22:32

Tereza Javorová

Kdo je ČESKÁ MISS 2015 Nikol Švantnerová? Miluje fotbal a trpěla anorexií!

Krásná brunetka Nikol Švatnerová (22) vyhrála soutěž krásy Česká Miss 2015! Rodačka ze Šumperka si těsně před obdržením titulu převzala i cenu Miss bikini za svoje nádherné křivky. Kvůli nim si ale nadšená fotbalistka dokonce prošla i anorexií!

Studentka ekonomie Nikol Švatnerová bojovala o titul královny krásy s číslem 5, které jí nakonec přineslo štěstí. V dětství chtěla být původně princeznou, v deseti letech na táboře dostala první pusu, ale pak naprosto propadla fotbalu.

Dodnes vzpomíná, jak jednou k Vánocům dostala od tatínka jeho brankářské rukavice: "Měla jsem z nich obrovskou radost! Odjakživa jsem blázen do fotbalu," směje se krásná brunetka, která se už roky věnuje modelingu.

Kvůli němu si ale i pořádně vytrpěla. Trpěla anorexií a v touze stát se modelkou prý nejedla i dva týdny. Pak zkolabovala a zdravotní následky má dodnes. "Dodneška si vyčítám, že jsem se nechala tak zaslepit a zničila si žaludek,” svěřuje se Nikol.

Nad anorexií ale, zdá se, zvítětila a právem vyhrála titul nejkrásnější dívky republiky. Podívejte se na její sexy fotky!

Pikoška na závěr: I když Nikol vypadá jako hodná holka, tak paní učitelka jí jednou do žákovské musela napsat poznámku! Za co? Stříkala vodu na spolužáky na záchodech!

SA

Sdílejte článek

Přečtěte si také