Videa

14. března 2015 20:50

Ivana Nádvorníková

VIDEO: Přiznání finalistky České Miss: Anorexie mi zničila žaludek!

Deset finalistek České miss te´d prožívá velmi náročné týdny. Ten nejnáročnější večer, který změní jejich život se nezadržitelně blíží. Kdo o korunku krásy bude soutěžit letos?

Nikol Švantnerová (22) z Českých Budějovic až při lekci etikety Ladislava Špačka zjistila, jak se má vlastně správně líbat ve společnosti. Zajímá vás to také? Je to jednoduché! Při líbání se totiž u dvou lidí dotýká jen… ruka ruky!

Nikol skoro celý život nosila tepláky a trička a lezla po stromech jako kluk. A taky měla krátké vlasy. Holčičí šatičky jí nikdy nic neříkaly. “A teď jsem slečna a skoro miss, tak si s tím už musím poradit,” říká tahle mladá dáma s tím, že zabrat jí dalo I správné stolování. Její otec je fotbalista, bratr taky – a fotbalista je i její přítel. Až ve chvíli, kdy trochu přičuchla k modelingu, hezky ji nalíčili a učesali, pochopila, že je krásná – a že z ní může být dáma! Byl to jeden z největších převratů v jejím životě. Ke sportu ale tíhne dosud.

Její třináctá komnata? Anorexie. Chtěla totiž zhubnout a stat se modelkou… Nejedla dva týdny, a pak zkolabovala. Dodnes má z toho zdravotní následky. Kdykoli se Nikol dostane do stresu a přestane jíst, znova do anorexie spadle. “Dodneška si vyčítám, že jsem se nechala tak zaslepit a zničila si žaludek,” svěřuje se Nikol.

Další podrobnosti o České Miss se dozvíte ZDE.

Iv

Mohlo by vás ještě zajímat:

Další videa najdete ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také