Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Leona vloni na Miss propadla, prorazí aspoň letos?

nadvori. Publikováno: 08.03.2015
Po roce opět skončí vláda nejkrásnější dívky Česka, která korunu předá nové královně. Česká Miss pod vedením nové majitelky Marcely Krplové dokáže, že nejde jen o soutěž krásy, ale také inteligence, důvtipu a šarmu. Jaká je tedy další finalistka České miss 2015 Leona Hlavová?

reklama

Na rozdíl od ostatních dívek se Leona v modelingu nepohybovala. „Jsem v branži úplný začátečník, pro mě je to všechno neskutečný zážitek,“ říká o všem, co se finalistky Miss učí a co nacvičují na slavnostní finálový večer.

„Vždycky jsem chtěla být královnou krásy a už jako malá jsem natočila video, kde jsem si hrála na to, jak moderuju Českou Miss. Bylo to vtipné, když jsem si to srovnala s dnešní dobou a když jsem si uvědomila, kolik let uplynulo a že se možná opravdu stanu Českou Miss…“ zamýšlí se Leona.

I ona má ale za sebou prohry. Už vloni ji rodina do téhle soutěže rodina přihlásila – jenže se nedostala ani do semifinále. Uvědomila si na základě tohohle velkého neúspěchu spoustu věcí – a začala na sobě pracovat a znova našla ztracené ego. Letos se neměla odvahu na soutěž přihlásit, a tak… ji přihlásil její přítel. „Tak přesto jsem do toho znova šla. A podařilo se!“

Co všechno změnila? „Začala jsem víc cvičit, a to mě posílilo jak fyzicky, tak psychicky,“ říká Leona. Myslíte, že má pravdu? Můžete se přesvědčit sami na finálovém večeru.

Přímý přenos z finále České Miss můžete živě sledovat na televizi Prima 28. března.

Další podrobnosti o České Miss se dozvíte ZDE.

Iv

Mohlo by vás zajímat:

Video VIP zprávy: Soutěžit se dá v leccems. V silikonech i v tloušťce

Nejdivnější soutěže krásy: Znáte Miss slon, Miss gulag nebo Miss těhulka?

Bude Kateřina novou Českou Miss?

Finalistka České Miss: Kdo je Kateřina Balušková? (Top star video)

Video VIP zprávy: Co letí ve světě modelingu

Rozdíly ve světě modelingu: V Čechách silikony, v zahraničí…?

Další videa najdete ZDE.

reklama