Videa

8. března 2015 20:50

Ivana Nádvorníková

VIDEO: Leona vloni na Miss propadla, prorazí aspoň letos?

Po roce opět skončí vláda nejkrásnější dívky Česka, která korunu předá nové královně. Česká Miss pod vedením nové majitelky Marcely Krplové dokáže, že nejde jen o soutěž krásy, ale také inteligence, důvtipu a šarmu. Jaká je tedy další finalistka České miss 2015 Leona Hlavová?

Na rozdíl od ostatních dívek se Leona v modelingu nepohybovala. „Jsem v branži úplný začátečník, pro mě je to všechno neskutečný zážitek,“ říká o všem, co se finalistky Miss učí a co nacvičují na slavnostní finálový večer.

„Vždycky jsem chtěla být královnou krásy a už jako malá jsem natočila video, kde jsem si hrála na to, jak moderuju Českou Miss. Bylo to vtipné, když jsem si to srovnala s dnešní dobou a když jsem si uvědomila, kolik let uplynulo a že se možná opravdu stanu Českou Miss…“ zamýšlí se Leona.

I ona má ale za sebou prohry. Už vloni ji rodina do téhle soutěže rodina přihlásila – jenže se nedostala ani do semifinále. Uvědomila si na základě tohohle velkého neúspěchu spoustu věcí – a začala na sobě pracovat a znova našla ztracené ego. Letos se neměla odvahu na soutěž přihlásit, a tak… ji přihlásil její přítel. „Tak přesto jsem do toho znova šla. A podařilo se!“

Co všechno změnila? „Začala jsem víc cvičit, a to mě posílilo jak fyzicky, tak psychicky,“ říká Leona. Myslíte, že má pravdu? Můžete se přesvědčit sami na finálovém večeru.

Přímý přenos z finále České Miss můžete živě sledovat na televizi Prima 28. března.

Další podrobnosti o České Miss se dozvíte ZDE.

Iv

Mohlo by vás zajímat:

Další videa najdete ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také