TopStar

15. listopadu 2017 08:24

Kdo je podle vás ten nejvíce sexy britský herec? Část 2.

Sedmičku nejatraktivnějších britských herců a hvězd filmových pláten jsme si již představili. Pokud se vám to však zdálo málo, máme pro vás dalších sedm kandidátů na zloděje vašeho srdce. Který tedy vyjde z boje jako vítěz pro nyní?

V první části jste měli možnost zhodnotit první sedmičku vybraných britských herců, kteří se celosvětově pyšní přízviskem sex symbol.

Tom Hardy

V současnosti jeden z nejvyhledávanějších herců přiznal, že měl sex s muži, a zároveň také uznává, že v sobě má spoustu ženskosti, proto nechápe to nadšení fanynek. ,,Mám ruce jak propisky, křivé zuby a tlusté nohy," říká hvězda posledního trháku ,,Dunkerk" na svůj účet. Dívkám to je ovšem evidentně jedno. Mají toho kluka rády prostě jen tak, za to, že existuje. A všichni ostatní jsou z herce nadšeni za jeho neskonalý talent, který předvádí v jednom snímku za druhým.

#tomhardy #tomhardypics Příspěvek sdílený Tom Hardy (@_tomhardy_), Říj 30, 2013 v 11:06 PDT Colin Firth

Ideální britský gentleman Firth se s grácií snaží odpoutat od fanouškovské přízně. Zkrátka o ni nestojí. Stejně tak s humorem hrozí novinářům, že pokud mu budou říkat sex symbol, tak se zvedne a bez problému řekne tisku, jaké je trdlo v reálném životě. Jednou si takhle vyjde na procházku v pantoflích a zabouchne dveře, jednou se zas zasekne ve výtahu s Helenou Bonham Carter a horko těžko se udrží klidný (ne proto, že by byla Helena tolik přitažlivá, ale Colin má panickou hrůzu z uzavřených prostor). ,,A vůbec, kdybyste mě viděli, když odvážím děti do školy. Nemá to žádný styl," nechává se otevřeně slyšet filmová ikona. Veřejnost mu ale nevěří. Vždyť je to pan Darcy!

Our gorgeous Mark Darcy#colinfirth #markdarcy Příspěvek sdílený Colin Firth (@we.are.firthies), Lis 14, 2017 v 11:46 P Ewan McGregor

Usměvavý a nikdy nestárnoucí McGregor, kterému se po dvaceti letech podařilo bez sebemenších potíží zahrát podruhé svou hlavní roli v kultovním trháku ,,Trainspotting". Už dávno nepije, nekouří, našel si stálou přítelkyni (uvidíme, na jak dlouhou dobu), jezdí na kole a o své děti se rovněž stará. Na plátnech ho vídáme zřídka, ale když už se tam objeví, je to bomba. I když vidíme jen trailer s jeho účastí, už víme, že to bude jedinečné. Ewan nám zkrátka dává pocit, že věčné symboly existují. A to i bez slovíčka ,,sex".

Happy Easter Everyone. by @alexilubomirski Příspěvek sdílený Ewan McGregor (@mcgregor_ewan), Dub 16, 2017 v 7:20 PDT Tom Hiddleston

Před rokem až dvěma byl Hiddleston pro inteligentní dívky tím samým, čím na konci roku 2010 Jake Gyllenhaal - vzdělaným sex symbolem s intelektem. Sám herec mluví o své sexualitě jako pravý intelektuál: ,,Vaše sexualita vás může dovést na velmi nebezpečná místa." Co tím myslel právě Tom, to lze posoudit jen těžko. Teprve před nedávnem se rozpadl jeho podivný románek se zpěvačkou Taylor Swift, a to ať už kvůli nevěře zpěvačky, tak kvůli kořistným plánům herce. Pravý důvod nám zůstává záhadou. Ale říká se přeci, že tajemství je část sexuality, není-li pravdou?

• can you read to me please? • #tomhiddleston Příspěvek sdílený Tom Hiddleston (@obsessedbyloki), Lis 14, 2017 v 11:19 PST Ed Westwick

Mnozí herci se s vervou snažili do Hollywoodu nasoukat svou britskost a někdy to až působilo afektovaně. Šarmantní Ed se však tímto ,,bonusem" vychloubat nemusel a britskost měl zkrátka zakořeněnou v sobě. Ve své největší roli Chucka Basse v seriálu ,,Super drbna" si zahrál chladného a zhýralého manhattenského aristokrata. Takže Westwick hrál Američana, ten však svou osobitostí stále připomínal šlechtěného Brita. Právě tuto Edovu osobitost ocenilo obrovské množství fanynek, pro které se herec stal tím pravým. ,,Super drbna" však před několika lety skončila a Westwick již nemá žádné bouřlivé a průlomové role. Na druhou stranu, herci před nedávnem odbila ,,třicítka" a sám tvrdí, že před jakýmikoli rolemi se chce nejprve usadit. Jeho svatba s modelkou Jessicou Serfaty je velmi blízko.

Always looking over ya shoulder Příspěvek sdílený Ed Westwick (@edwestwick), Srp 18, 2017 v 12:31 PDT Orlando Bloom

Bloom byl vychován v těch nejlepších podmínkách. Dokonce i vypadá jako pravý aristokrat a hodný kluk. Jeho láska k románu ,,Bratři Karamazovi", který si nosí všude, mu však nebránila v lásce k ženám. Jeho sňatek s Mirandou Kerr, podivný vztah s Katy Perry, sex se servírkami či demonstrace svých předností před paparazzi... Co na to říci.

// #orlandobloom #willturner #pirates #piratesofthecarribean #legolas #lordoftherings #thehobbit #Disney #KeiraKnightley #POTC #like4like #LOTR Příspěvek sdílený Orlando Bloom UK (@orlandobloomuk), Lis 13, 2017 v 3:37 PST Jude Law

V poslední době začal herec stárnout. A poznaly to i fanynky, proto jejich ódy už nezní tak naplno. Jeho role v serálu ,,Mladý papež" však dokázala, že Jude je úplně v pořádku, a to ve smyslu talentu i schopnosti okouzlovat. Charismatický Law zde ukazuje cynika a muže, který za každým svým činem hledá zisk. V životě se mu být střídmý jako ve filmu nedaří. Tomu nasvědčuje bouřlivý rozvod se ženou, sex na pláži se Siennou Miller a následná nevěra. Jude všechny tyto události nekomentuje a nevyvrací. Nejspíše proto, že nevidí smysl vyvracet očividné.

Jude Law | Spy | 2015 #judelaw

Příspěvek sdílený Jude Law (@lawjude), Srp 20, 2017 v 9:13 PDT


Přečtěte si také