TopStar

2. října 2014 10:00

Lenka Zajícová

Kdo oblékl lepší svatební šaty? Amal nebo Angelina?

Minulý týden se Benátky proměnily v naprostou módní delikatesu poté, co nevěsta George Clooneyho Amal Alamuddin otevřela kufry, ze kterých vyndavala naprosté módní skvosty. Předčila tak Angelinu Jolie, která se vdávala jen měsíc předtím za Brada Pitta?

Amul Alamuddin se vdávala v šatech od návrháře Oscara de la Renty.

Její garderoba byla dlouho očekávaným překvapením pro mnohé zúčastněné. Není tajemstvím, že se návrháři předháněli v tom, kdo tuto britskou krásku na její velký den oblékne. Amal Alamuddin zvolila klasickou pompézní róbu z dílny Oscara de la Renry, přestože se dlouho mluvilo o tom, že jejím favoritem se staly šaty Alexandra McQueena. „Zvolila jsem si tento model, protože skvěle vystihuje náš obřad: krásný, tradiční a nenahraditelný,“ svěřila se britská právnička americké edici Vogue. Celé šaty byly pošité drobnými křišťálovými květinami a výšivkami.

Angelina Jolie vsadila na zcela jiný vzhled. Sáhla po modelu italské návrhářky Donatelly Versace, závoj však nechala pokreslit svými ratolestmi.

Angelina Jolie všechny překvapila, když se zahalila do závoje, který byl ozdoben kresbami jejích šesti dětí. Malůvky návrháři obkreslili a našili na jemný závoj. Angelina Jolie již jednou prohlásila, že se provdá za Brada Pitta, až když na tom budou trvat její děti. Módní doplněk byl zajímavý a netradiční ozdoba působila velice dojemně. Spousta módních kritiků však šaty zhodnotila negativně. Prý působily jako stránka z komiksu.

TIP REDAKCE:

Svatby, svatby, svatby: Všechno o tom, jak nachystat tu nejkrásnější i spoustu informací o seriálu Svatby v Benátkách najdete TADY.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také