TopStar

25. září 2013 11:06

Válka nevěst jménem Iveta Bartošová. Není svatba jako svatba

Dvě svatby zpěvačky Ivety Bartošové nedělí jen pět let, ale spousta dalších rozdílů. Pěkně přehledně jsme pro vás na Prima-Style.cz sepsali ty nejzásadnější.

Datum konání obřadu (pro pořádek)

s Jiřím Pomeje 5. září 2008

s Josefem Rychtářem 24. září 2013

Po poledni

Iveta se vdává ráda po obědě. První svatba byla v jednu odpoledne, druhá ještě o dvě hodiny později.

Místo obřadu

První svatba na zámku v Hluboké nad Vltavou, hosté se dali počítat na stovky a dva dny okupovali hotel Štekl.

Druhá svatba v Uhříněvsi v místní obřadní síni. Hostina v úzkém rodinném kruhu (tak úzkém, že na něm chyběli i syn Ivety Bartošové Artur a její maminka)

Předmanželská smlouva

V obou případech podepsána. Jestli si jsou ženiši v něčem podobní, tak ve vyhroceném postoji: "Já Ivetu miluji, o žádný majetek mi nejde."

Ženichové

Zkrachovalý producent a herec Jiří Pomeje. Muž sice neúspěšný a zásadně s většími plány, než na jaké může dosáhnout. Nemá však žádné násilnické sklony. O rok starší než nevěsta. Po svatbě Iveta přijala další jméno a představovala se jako Iveta Bartošová Pomeje. Rozvod se konal u říjnu 2010 a trval deset minut.

Bývalý bodyguard a drobný podnikatel Josef Rychtář. Jeho chování je na samostatný traktát a psychologický rozbor. Jistě ale nedoufal – když plakal v létě, že je Iveta s Macurou v Itálii – že by na podzim byla veselka. O osm let starší než nevěsta. Iveta se dál jmenuje Bartošová, příjmení nezměnila.

P. S.: První ženich přicvlálal na bílém koni (doslova!) a nevěsta přijela v kočáře taženém kladrubským spřežením. K druhému obřadu se Iveta a Josef v podstatě plížili inkognito v autě s tmavými skly. Místní obyvatelé tvrdí, že Rychtáře dokonce viděli běžet zadem z domu k lesíku po hrázi místního rybníčku.

Ivetini svědci

První svatbu odsvědčila kamarádka Daniela Maxová, druhou léčitel Saavedra. S přáteli se teď Iveta nestýká, přerušila kontakty i s oficiálním fanklubem.

Nevěsta

Jedno se Ivetě musí nechat (přestože podruhé by se v bílé barvě vdávat neměla) – tentokrát jí to slušelo mnohem víc, než když se převlékla za přeslazený dort. Místo příšerného umělého příčesku si nechala vlasy prodloužit.

Vtipný nám přišel moment se střevíčky. Na fotografování držela zpěvačka zlaté jehly v ruce, před síň vyšla v teniskách. Nevěří vlastnímu kroku?

Pozornost médií

Obrovská na Hluboké i v Uhříněvsi. Jenže! Hluboká byla obrovské mediální divadlo, novomanželé se přímo producírovali. Druhý obřad se konal za asistence policie.

Bydlení

Oba novomanželské páry se usadily v Ivetině domě v Uhříněvsi. Za dob Jiřího Pomeje tam však žil i Artur, který je nyní v péči svého táty Ladislava Štaidla.

jad

Svatební fotoalbum

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také