TopStar

12. července 2014 23:44

Když Aňa paří, tak se Varům daří - 3 důvody, proč pozvat herečku na festival i příští rok

Už už to letos ve Varech vypadalo, že největšími aférami budou bolavé zuby Mela Gibsona a ruka šátralka režiséra Jiřího Menzela na zadečku známé moderátorky. Ale pak přijela Aňa a hned se děly věci. Příští rok by neměla chybět. Víte PROČ?

1. Je třeskutě krásná

Za všech okolností. Na červeném koberci, společensky unavená (podpíraná manželem cestou ze setkání s fanoušky k filmu Fair Play), lehce znuděná na párty, s kocovinou na kolonádě, potřetí ve stejných červených šatech... Prostě krásná.

2. Je vtipná!

Přijdete za ní například s otázkou, jak dobíjí baterky (když už párty sponzoruje energetický gigant) a ona po vás šlehne výmluvné: "Nejsem na baterky?". Můžete se zlobit? Ani náhodou. Jen víc vtipných a originálních celebrit, které vám jásavě nezačnou vyprávět o tom, že je dobíjí především publikum. Pohříchu se jich ve Varech letos moc neukázalo a jestli má být příští jubilejní padesátý ročník opravdu bomba, tak vynechat Aňu by byla chyba.

3. Postará se o rozruch

Čí mobil by tak mohli hasiči hledat v říčce Teplá? Jasně, že její! Prý ho tam hodil zloděj, Ať už to bylo jakkoliv, o přiměřeně peprné téma do společenské rubriky je postaráno. Ale zároveň všichni dobře vědí, že Aňa je především skvělá herečka. Takže je spokojený prezident festivalu Jiří Bartoška - jelikož její průšvihy už přece jen ubraly na intenzitě, je co číst, je na co se dívat... Aňa a Vary patří k sobě!

TIP Prima-Style.cz Příští ročník festivalu začne 3. července!

Připomeňte si největší průšvihy ve Varech, včetně legendární ranní koupačky v říčce Teplá:

Autorka: Jana "Divizna" Divišová


Přečtěte si také