TopStar

26. listopadu 2013 00:09

Jana Fikotová

Kelly z Beverly Hills je opět sama

Je krásná, ale bez partnera! Po tom, co si Jennie Garth (41) prošla bolestným rozvodem, se v její posteli vystřídalo hned několik mužů. S tím posledním vydržela tři měsíce a už je zase sama.

Buclatý podnikatel Michael Shimbo, který se vedle herečky objevoval v posledních třech měsících na každém kroku, už také patří na seznam jejích EX. Jak rychle vzplanula jiskra, tak zase rychle zhasla.

K nečekanému rozchodu došlo minulý týden během výletu do Texasu, když se slavný pár zamotal do ostré hádky při výměně názorů. Nepříjemná situace vyvrcholila tím, že Shimbo nasedl na letadlo a vrátil se domů. Následně Jennie prohlásila, že je mezi nimi definitivní konec.

Příčinou hádky bylo podle známých časté odloučení. „Michael nežije v Los Angeles, takže bylo velmi těžké udržet vztah na dálku.“ Důkazem toho, že Jennie zůstala sama, je i fakt, že si deaktivovala své sociální sítě a nekomunikuje se světem.

Jennie Garth je převážně seriálovou herečkou a pravděpodobně nejvíce ji proslavila role Kelly Taylor v úspěšném seriálu pro mladé, Beverly Hills 90210. Se svým bývalým manželem, hercem Peterem Facinellim má tři dcery, Lucu Bellu (1997) a Lolu Ray (2002) a poslední dcerou je Fiona Eve narozena v roce 2006.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také