TopStar

22. září 2013 11:57

Jana Fikotová

Jennie Garth: Po čtyřicítce modelkou

Jennie Garth (41) si na „stará kolena“ vyzkoušela roli modelky. Na mole to půvabné herečce neuvěřitelně slušelo.

Hvězda seriálu Beverly Hills 902 10 Kelly alias Jennie Garth si vyzkoušela, co obnáší práce modelky. I když zrovna nepatří k vysokým ženám, vychutnala si, jaké to je chodit po mole na vysokých jehlách a nechat se obdivovat. Kelly všem ukázala, v jak dokonalé formě je. Její vypracované a opálené nohy v minišatech doslova vyrážely přítomným návštěvníkům dech.Jennie zraje jako víno. Týden módy byl její a herečka byla na mole prostě nepřehlédnutelná. Trojnásobná matka tak zřejmě září díky tomu, že se jí opět daří v lásce. Nedávno totiž přiznala vztah s mediálním magnátem Michaelem Shimbem. „Poznali se přes společného přítele. Už se setkávají pár měsíců, je jim spolu úžasně,“ přiznal společný přítel.

Když bylo Jennie Garth 13 let, přestěhovala se s rodiči do Phoenixu v Arizoně, kde navštěvovala hodiny tance a přivydělávala si jako modelka. Za dva roky poté ji objevil lovec talentů, proto se přestěhovala do Los Angeles a začala navštěvovat lekce herectví.

Jennie je dnes převážně seriálovou herečkou. Postava Kelly Taylor v úspěšném seriálu pro mladé Beverly Hills 90210, ji pravděpodobně proslavila ze všech nejvíc. -juf-

[[nid:2152536]]

Přečtěte si také