TopStar

22. září 2013 02:00

Jana Fikotová

Washington vzkazuje Gwyneth Paltrow: Už jsi dokralovala!

Americká herečka Kerry Washington (36) se podle časopisu People stala nejlépe oblékanou ženou roku. Porazila tak loňskou vítězku, herečku Gwyneth Paltrow (40). Podívejte se, proč!

Své prvenství si Kerry zasloužila díky svému citu pro módu a eleganci. Herečka, která získala nominaci na letošní televizní cenu Emmy za roli v seriálu Skandál, se dostala do čela žebříčku, ve kterém nechybí např. Jennifer Lawrence, Solange Knowles, Jenna Dewan či Kate Bosworth. Za sebou taky nechala módní ikonu, herečku Gwyneth Paltrow, která v loňském roce tento žebříček vyhrála. „Nenosím téměř vůbec kalhoty. Pokud někam jdu, je pro mne důležité cítit se pohodlně. Oblečení vybírám podle příležitosti,“ přiznala herečka, kterou diváci můžou znát z filmů Nespoutaný Django či Moje žena a jiné katastrofy. Kerry nebyla jediná oceněná časopisem People. Další cenu za nejlépe oblečenou ženu si ze slavnostního večera odnesla herečka Jessica Chastain. Herečka Solange Knowles zase získala prvenství za své odvážné outfity.

Magazín ale udělil i ceny za nejhůře oblékané osobnosti. Nejvíce přešlapů za tento rok se dopustila Sarah Jessica Parker a první dáma USA Michelle Obama. Výroční hodnocení magazín People vypracoval na základě tipů svých redaktorů, čtenářů, módních odborníků a blogerů. Jak se obléká vítězka žebříčku Kerry Washington, se můžete podívat v naší galerii.

-juf-


Přečtěte si také